Barcelona kontra Walencja. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

29 maja Barcelona po raz kolejny spróbuje pokonać Valencię. Czy podopiecznym Jasikeviciusa się uda? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Barcelona - Valencia

Barcelona

Barcelona przegrała Final Four Euroligi. Blaugranas nie wygrał ani jednego meczu, przegrywając w półfinale z Realem Madryt, aw pojedynku o trzecie miejsce z Monako. Obie konfrontacje zakończyły się takim samym wynikiem 66:78.

Teraz podopieczni Jasikeviciusa mogą tylko liczyć na udany występ w mistrzostwach Hiszpanii. W ćwierćfinale Katalończycy zmierzą się z Valencią, którą wygrali trzykrotnie w tym sezonie. Nawiasem mówiąc, w ostatnim meczu Barcelona wygrała z wynikiem 85:71.

Walencja

Przez cały sezon Valencia próbowała znaleźć stabilizację, ale nic się nie działo. Podopieczne Alexa Mumbru dostały się do play-offów, ale ich poczynania nadal nie budzą zaufania.

Nietoperze nie są w najlepszej formie do walki z Barceloną. Przegrali 3 z ostatnich 4 meczy. Podopieczni Mumbry odnieśli jedyne zwycięstwo w konfrontacji z Fuenlabradą (93:75).

Barcelona kontra Walencja

Fakty z meczu Barcelony z Walencją

  • Barcelona łącznie poniżej 87,5 punktu – Katalończycy nie zdobyli więcej niż 87 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Suma punktów Kalinic poniżej 6,5 - w 3 z ostatnich 4 meczów Nikola nie zdobył więcej niż 6 punktów.

Przewidywanie sum meczowych

Z reguły walki między tymi zespołami w Barcelonie okazują się oddolne. W 4 z 5 meczów przeciwnicy nie zdobyli więcej niż 161 punktów. Niewykluczone, że historia się powtórzy. W poprzednim meczu u siebie Katalończycy nie pozwolili Murcii zdobyć więcej niż 57 punktów. W związku z tym sugerujemy zwrócenie uwagi na sumę poniżej.

Nasza prognoza - suma poniżej 163,5 pkt za 1,76 w Mostbet.

W jakiś sposób Valencia wyglądała zbyt nieprzekonująco w ostatnich meczach. Osłony Mumbru wciąż próbują znaleźć swoją grę, więc wątpimy, czy oprze się olbrzymowi.

Prognoza - "Barcelona" z handicapem (-9,5) punktów. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,66.

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu w jednej z kwart, przeciwnicy zdobyli zaledwie 23 punkty. Wierzymy, że historia się powtórzy, ponieważ Valencia gra teraz zbyt niepewnie. Prawdopodobne jest, że jedna z ćwiartek zespołu zakończy się niepowodzeniem.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to mniej niż 33,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87.

Komentarz 0