Barcelona kontra Baskonia. Prognoza na mecz Euroligi

Prognozy i zakłady na "Barcelona" - "Baskonia", statystyki, kursy. 25 listopada. Jak zakończą się derby Hiszpanii?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Barcelona - Kraj Basków

Barcelona

Barcelona świetnie sobie radzi na swoim boisku. W obecnym sezonie Euroligi w Palau Blaugrana podopieczne Sarunasa Jasikeviciusa przegrały tylko jeden mecz. Na początku turnieju przegrali z Olympiakosem. Katalończycy nie pozwolili na więcej takich niewypałów.

Barcelona wygrała swój ostatni mecz. Rywalem Katalończyków był Partizan. Bez względu na to, jak bardzo Serbowie się starali, nie mogli dać walki przeciwnikowi. Wards Jasikevicius świętowali zwycięstwo z wynikiem 79:68. Najlepszy w „Blaugranas” okazał się Argentyńczyk Laprovittola. Ze względu na Ameryki Łacińskiej 13 punktów.

Baskonia

"Baskonia" zbliżyła się do liderów turnieju. W ostatnim meczu podopieczni Joan Penarroi pokonali Żalgirisa (93:73). Dzięki temu Baskowie wspięli się na szóste miejsce w tabeli.

Należy zauważyć, że zespół z Vitoria-Gasteiz słabo radzi sobie na szosie. Kraj Basków przegrał 3 z 4 ostatnich meczów wyjazdowych. Jedyne gościnne zwycięstwo odniosła w konfrontacji z Valencią (81:71).

Barcelona kontra Baskonia

Fakty dotyczące meczu Barcelony z Baskonią

  • Suma Kraju Basków ponad 76,5 punktu - Baskowie zdobyli ponad 76 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • 1. kwarta: powyżej 40,5 punktu - W ostatnich trzech meczach Kraju Basków ten wynik został przełamany.

Przewidywanie sum meczowych

W bieżącym sezonie drużyny rozegrały bezpośrednie spotkanie. W ramach mistrzostw Hiszpanii "Barcelona" poradziła sobie z "Krajem Basków" z wynikiem 89:74. Dodajmy, że Katalończycy z powodzeniem operują na swoim terenie w konfrontacjach z Baskami. Z reguły pewnie pokonują tego przeciwnika. Najprawdopodobniej Baskonia nie będzie w stanie narzucić faworytowi walki.

Nasz typ to Barcelona z handicapem (-8) punktów przy kursie 1,75 w Mostbet.

Barcelona ma świetną obronę. U siebie Katalończycy tracą średnio 75 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby Baskowie zdołali przełamać obronne reduty Blaugranów. Wierzymy, że im się to nie uda.

Druga prognoza to suma poniżej 165,5 pkt za 1,70.

Komentarz 0