Houston kontra Sacramento. Prognoza meczu NBA

W pierwszym z meczów jeden po drugim Houston pokonało Sacramento. Czy Rockets mogą spodziewać się wygranej w drugim meczu? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Houston vs Sacramento

Houston

Houston przełamało się, bo ostatnio „Rockets” pokazali znakomitą grę. W poprzednim meczu pokonali Sacramento (107:89), a wcześniej pokonali Charlotte (128:119).

W tych walkach Dillon Brooks spisał się dobrze dla Rockets. W konfrontacji z Sacramento były zawodnik Memphis został zapamiętany ze swoich porywających występów, ponieważ zdobył 26 punktów i dziewięć zbiórek.

Sacramento

Kings stracili De'Aarona Foxa i Trae Lylesa. Brak tych zawodników wpłynął na grę zespołu. Nikt nie był w stanie ich w pełni zastąpić, przez co Sacramento przegrało ostatni mecz z Houston.

Fox i Lyles również nie zabiorą głosu w tym meczu. Wszystkie nadzieje pokładane są teraz w Maliku Monku i Harrisonie Barnesie. Nie mogą się jednak poszczycić stabilnością, dlatego nie wiadomo, czego się spodziewać po Królach.

Houston kontra Sacramento

Fakty na temat meczu Houston vs Sacramento

  • Łączny wynik Houston to mniej niż 110,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 110 punktów;
  • Sabonis Total Assists to niecałe 7,5 – w tym sezonie Domantas notuje średnio 5,8 asyst.

Przewidywanie sumy gier

Nieobecność Foxa i Lylesa to świetna szansa dla innych graczy Sacramento, aby zabłysnąć. Tak, przegrali poprzedni mecz, ale teraz wszystko może się zmienić. Kalifornijczycy mają dobry wybór wykonawców, więc nawet bez przywódców muszą się zemścić.

Nasz typ to zwycięstwo Sacramento, biorąc pod uwagę dogrywkę w 2,15 na Mostbet.

Nieobecność przywódców mocno uderzyła w atak Królów. Wyniki zespołu spadły, więc nie należy oczekiwać, że spotkanie będzie dobre.

Prognoza: łącznie niecałe 220,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,76.

Sabonis musi zostać liderem zespołu i przewodzić swoim partnerom. W 3 z ostatnich 5 meczów Litwin zdobył ponad 17 punktów, więc spodziewamy się, że pokaże dobry mecz.

Typ: Domantas Sabonis: łącznie niecałe 17,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0