FaZe Clan kontra Cloud9. Prognoza na mecz BLAST Premier

FaZe Clan zorganizuje spotkanie z Cloud9 23 listopada w ramach turnieju organizowanego przez BLAST. Na co postawić w tym meczu? Dowiesz się o tym w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu FaZe Clan vs Cloud9

Klan FaZe

FaZe Clan zajmuje pierwsze miejsce w światowych rankingach. Zespół jest w świetnej formie i ma niesamowitą passę 16 zwycięstw w oficjalnych meczach. Zespół niedawno wziął udział w turnieju CS Asia Championships, gdzie udało mu się zdobyć pierwsze miejsce, pokonując w finale MOUZ z wynikiem 2:0.

Ponadto „fazy” dość pewnie pokonały NIP w meczu otwarcia na BLAST. Na Vertigo pozwolili przeciwnikowi wziąć sześć rund, ale na Nuke ograniczyli się do dziewięciu rund, pokazując niezawodną grę w ataku. Warto zauważyć, że obecnie na wielu mapach zespół ma ponad 70% wskaźnika zwycięstw.

FaZe Clan kontra Cloud9

Cloud9

Cloud9 wciąż daleko do idealnej formy, ale zmiany wprowadzone w składzie mogą znacząco wpłynąć na postępy drużyny. „Clouds” zajmują 11. miejsce w światowych rankingach i niedawno pozyskali byłego kapitana Natus Vincere, czyli BoombI4.

Nawiasem mówiąc, w ramach Thunderpick „chmura” przegrała w półfinale z FaZe z wynikiem 1:2. Jednak w debiutanckiej konfrontacji z Natusem Vincere zespół zwyciężył (2:1), a najlepszymi zawodnikami tego meczu byli Electronic i Perfecto, którzy zakończyli go z notami odpowiednio „+20” i „+9”.

Fakty dotyczące meczu FaZe Clan i Cloud9

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa ostatnie mecze pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

FaZe Clan jest obecnie w świetnej formie i ma długą passę zwycięstw, ale to nie znaczy, że nie można ich pokonać. Ostatnim razem Cloud9 było blisko sukcesu i dało godny odpór swojemu odpowiednikowi, przegrywając dopiero na trzeciej mapie. Od tego momentu „chmury” miały dużo czasu na przygotowanie się, dlatego sugerujemy stawianie na ich sukces ze znakomitymi kursami.

Prognoza - zwycięstwo Cloud9 za 2,55 w Mostbet.

Komentarz 0