Fenerbahce vs Spartak Trnava. Prognoza na mecz Ligi Konferencyjnej

Fenerbahce wygrało dwa ostatnie mecze u siebie. Czy 14 grudnia uda się zapewnić sobie kolejne zwycięstwo nad Spartakiem z Trnwy? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewidywaniami i wybrania niezawodnych zakładów na mecz.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Fenerbahce vs Spartak Trnava

Fenerbahce

Fenerbahçe dobrze rozpoczęło fazę grupową Ligi Konferencyjnej i w trzech rundach zdobyło maksymalnie dziewięć punktów. Wydawało się, że faworyt nie będzie miał żadnych trudności z zapewnieniem sobie biletu do play-offów. Jednak „kanarki” przegrały dwa ostatnie mecze. Co więcej, obie porażki wydarzyły się na wyjeździe – porażka 0:2 z Ludogorets i druzgocąca porażka 1:6 z Nordsjælland. W rezultacie zespół potrzebuje zwycięstwa w ostatniej rundzie, aby nie zależeć od wyniku równoległego meczu pomiędzy zawodnikami. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie wyjazdowej Fenerbahçe pokonało Spartaka wynikiem 2:1.

Spartak Trnawa

Słowaczka nie potrafiła narzucić walki swoim konkurentom w kwartecie i na kilka rund przed metą straciła jakiekolwiek szanse na awans do play-offów. Spartak ma na koncie tylko jeden punkt, który udało mu się zdobyć w wyjazdowym meczu z Nordsjælland (1:1). W ostatniej rundzie doszło do porażki u siebie Łudogorca (1:2). Mimo licznych niepowodzeń drużyna z Trnawy przegrała tylko jeden mecz w grupie różnicą ponad dwóch bramek i nie wygląda na to, żeby po prostu kończyła turniej.

Fenerbahce vs Spartak Trnava

Fenerbahce vs Spartak Trnava fakty

  • I połowa: łącznie mniej niż 1,5 - w pięciu poprzednich meczach Spartaka w pierwszej połowie meczu nie padła więcej niż jedna bramka;
  • Fenerbahçe strzeli bramkę w pierwszej połowie – ten zakład był realizowany w czterech ostatnich meczach Fenerbahce;
  • Dokładny wynik 2:1 - Spartak swoje dwie ostatnie porażki poniósł różnicą jednej bramki.

Przewidywanie sumy gier

Fenerbahçe będzie dziś wyraźnie zdeterminowane, aby wygrać, co zapewni drużynie awans do play-offów. Jest mało prawdopodobne, aby „kanarki” zmarnowały swoją szansę, ale nie spodziewalibyśmy się miażdżącego zwycięstwa. Po mocnym rozpoczęciu sezonu zespół wyraźnie zwolnił i przegrał w dwóch poprzednich meczach Ligi Konferencyjnej. „Spartak” ogólnie jest w dobrej formie, nie poddaje się, choć nie ma motywacji turniejowej. Wierzymy, że goście nie przegrają dziś w Stambule różnicą więcej niż dwóch bramek.

Nasz typ to zwycięstwo Spartaka z handicapem azjatyckim (+2,5) po kursie 1,81 w Mostbet.

W dwóch ostatnich meczach Ligi Konferencyjnej Spartak wyróżniał się strzelaniem bramek. Dodatkowo w bezpośrednim meczu pierwszej rundy przeciwnicy wymieniali się bramkami. Uważamy, że dzisiaj zobaczymy gole obu drużyn, biorąc ponadto pod uwagę, że w czterech poprzednich meczach Fenerbahçe nie udało się zachować czystego konta.

Drugi zakład – obaj strzelą po 2,20.

Fenerbahçe potrzebuje zwycięstwa i zespół będzie oczywiście szedł do przodu od pierwszych minut, co doprowadzi do wielu rzutów rożnych. Nie sądzimy, aby goście byli w stanie cokolwiek zrobić przeciwko „kanarom” w tej kwestii.

Prognoza: Fenerbahçe wygra po rzutach rożnych z handicapem (-4,5) po kursie 1,64.

Komentarz 0