Cadiz kontra Real Sociedad. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

21 grudnia Cadiz zmierzy się z Realem Sociedad w 18. rundzie mistrzostw Hiszpanii. Czego można się spodziewać po tym pojedynku i jakie są najlepsze zakłady?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Cadiz vs Real Sociedad

Kadyks

Cadiz będzie desperacko chciał zakończyć rok 2023, kończąc rozczarowującą serię czterech remisów La Liga z rzędu zwycięstwem 1:1. Sergio Gonzalez wyciągnął pewne pozytywne wnioski z ostatniego remisu w Las Palmas i przechwalił się, że jego zespół „był lepszy w drugiej połowie”.

Tylko wydłużając takie występy przez 90 minut, Cadiz może zwiększyć swoją jednopunktową przewagę nad strefą spadkową, co będzie nie lada wyczynem w starciu z europejskim rywalem Realem Sociedad. Gospodarze nie tylko nie strzelili gola w żadnym z ostatnich czterech bezpośrednich meczów, ale także przegrali cztery ostatnie spotkania u siebie z Royals. 

Hernandez, Escalante i Marty, którzy doznali kontuzji stopy, nie będą mogli grać.

Real Sociedad

Gra na wyjeździe rzadko kiedy denerwuje Real Sociedad w tym sezonie, a dwie oficjalne porażki na wyjeździe miały miejsce z dwoma dużymi klubami Madrytu, Atlético Madryt i Realem Madryt. Jednak motyw meczów z niską liczbą punktów był obecny także w ich meczach wyjazdowych, a cztery z siedmiu zwycięstw Imanola Alguacila na wyjeździe zakończyły się zaledwie 1:0. Poza tym Baskowie ostatni raz przegrali bezpośredni pojedynek w kwietniu 1993 roku, co napawa ich dobrym humorem.

Dziś Barrenechea, Mendes i Merkelantz, którzy zmagają się z kontuzją kolana, nie będą mogli pomóc swojej drużynie.

Cadiz kontra Real Sociedad

Fakty na temat meczu Cadiz i Real Sociedad

  • Rzuty rożne: łącznie mniej niż 9,5 – ta opcja zakładu została rozegrana w 3 z ostatnich 5 meczów drużyny Cadiz;
  • Bramki w obu połowach – nie – 2 z ostatnich 4 bezpośrednich meczów nie padły w obu połowach;
  • Dokładny wynik 1:3 – Cadiz grał z takim wynikiem w dwóch z ostatnich 12 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Dziś jesteśmy po stronie gości, którzy wyglądają na znacznie potężniejszych i bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach. Poza tym statystyki bezpośrednich konfrontacji są po stronie Basków, co tylko doda im sił i chęci na osiągnięcie pozytywnego wyniku i przyniesienie ważnego zwycięstwa przed krótkimi wakacjami.

Nasz typ to zwycięstwo Realu Sociedad i obstawiamy je za pomocą linii Mostbet po kursie 1,87.

Wierzymy, że gra może zadowolić Cię mnóstwem niebezpiecznych momentów i sytuacji punktowych. Poza tym tylko sukces w ataku pomoże przeciwnikom osiągnąć pozytywny wynik końcowy. Co więcej, w dwóch z ostatnich pięciu bezpośrednich meczów padło mniej niż trzy gole.

Prognoza: łącznie powyżej 2,5 gola. W Mostbet taką opcję można znaleźć za 1,99.

Aktywna gra w ataku i chęć obrony bramki może prowadzić do licznych naruszeń. Wierzymy, że któryś z nich może pojawić się w polu karnym, co nie umknie bliskiemu spojrzeniu sędziego Villanuevy i systemu VAR.

Prognoza: kara (tak). Mostbet oferuje tę opcję za 2,85.

Komentarz 0