Anthony Smith kontra Johnny Walker. Zapowiedź walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki w kategorii półciężkiej Anthony Smith zmierzy się z Johnnym Walkerem w walce o Ultimate Fighting Championship (UFC) na ABC 4. Czy Amerykanin będzie w stanie pokonać Brazylijczyka 13 maja w Charlotte i jakie zakłady powinien wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Anthony'ego Smitha z Johnnym Walkerem

Anthony Smith

Anthony Smith to były pretendent do tytułu wagi półciężkiej UFC. Lionheart zajmuje piąte miejsce w rankingu dywizji. 34-letni Amerykanin ma na swoim koncie 35 zwycięstw (17 przez nokaut) i 17 porażek. W ostatniej walce w lipcu 2022 roku przegrał z Rosjaninem Magomedem Ankalaevem (nokaut techniczny) i przerwał serię trzech zwycięstw. Smith jest czarnym pasem w brazylijskim jiu-jitsu.

Anthony Smith kontra Johnny Walker

Johnny Walker

Johnny Walker zajmuje siódme miejsce w dywizji. 31-letni Latynos ma na swoim koncie 19 zwycięstw (15 przez nokaut) i siedem porażek. Brazylijczyk wygrał dwa ostatnie pojedynki, pokonując Iona Cutelabę (poddanie) z Mołdawii i Scota Paula Craiga (TKO). Walker posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Od 2018 roku gra w Dana White League.

Fakty dotyczące Anthony'ego Smitha i Johnny'ego Walkera

  • Smith wygrał przez nokaut - Smith ma na swoim koncie 17 zwycięstw przez nokaut.

Prognoza walki

Ekspertom bukmacherskim trudno było wskazać wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Ich zdaniem Walker będzie miał niewielką przewagę. Można jednak z nimi polemizować. Smith jest w stanie wykończyć przeciwnika. Amerykanin wie, jak wytrzymać i czekać na okazję do decydującego ciosu. Antoni musi wygrać.

Nasza prognoza to zwycięstwo Smitha po kursie 1,97 w Mostbet.

Komentarz 0