Dallas kontra Oklahoma. Prognoza meczu NBA

W meczu rozegranym 3 grudnia Dallas zagra bez części zawodników. Jak wpłynie to na poczynania Mavericks w konfrontacji z Oklahomą? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Dallas vs Oklahoma

Dallas

Doncić opuścił ostatni mecz Dallas z Memphis. Nie grali wtedy także Dante Exum, Tim Hardaway i Maxi Kleber. Nieobecność tych zawodników odbiła się na grze zespołu, nic więc dziwnego, że Mavericks przegrali wynikiem 94:108.

W kolejnym spotkaniu z Oklahomą żaden z nich również nie wyjdzie na boisko. Ich nieobecność będzie miała wpływ na działania Dallas.

Oklahoma

Oklahoma nie ma problemów ze swoim składem. Co więcej, zespół podchodzi do konfrontacji z Dallas w doskonałej formie, po tym jak niedawno pokonał u siebie Lakers (133:110). Najlepszym zawodnikiem Thunder został wówczas Shai Gilgeous-Alexander, który zanotował 33 punkty, cztery zbiórki i siedem asyst.

Tym samym Oklahoma odniosła 12. zwycięstwo w sezonie. Dzięki temu Thunder zajmują trzecie miejsce w zachodniej tabeli.

Dallas kontra Oklahoma

Fakty na temat meczu Dallas - Oklahoma

  • Łącznie „Dallas” niecałe 115,5 punktów – w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 115 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Gilgeousa Alexandra przekracza 5,5, a Shai notuje w tym sezonie średnio 5,9 zbiórek.

Przewidywanie sumy gier

Bez Doncicia Dallas prawdopodobnie nie będzie w stanie narzucić Oklahomie walki. Thunder ostatnio wyglądają na zbyt pewnych siebie. Wierzymy, że po zwycięstwie nad Lakersami kolejne spotkanie wygrają goście. Tym razem nie będą mieli żadnych problemów z Mavericks.

Nasz typ to „Oklahoma” z handicapem (-2) punktów na poziomie 1,78 w Mostbet.

Nieobecność niektórych zawodników z pewnością będzie miała wpływ na przebieg meczu. Uważamy, że pod tym względem zespoły nie przekroczą bariery 235,5 punktu.

Prognoza: łącznie niecałe 235,5 pkt. W Mostbecie taki zakład można postawić za 1,76.

Gilgeous-Alexander gra świetnie, ale w 3 z 5 ostatnich meczów nie zdobył więcej niż 32 punkty. Jest bardzo prawdopodobne, że Shai nawet teraz nie będzie w stanie spisać się lepiej.

Prognoza: Shai Gilgeous-Alexander poniżej 32,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0