Memphis kontra Dallas. Prognoza meczu NBA

31 października Memphis spróbuje przełamać passę porażek i pokonać Dallas. Czy „niedźwiedziom” uda się wszystko, co zaplanowały? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Memphis vs Dallas

Memphis

Memphis nie było gotowe na nowy sezon. Bez Ja Moranta Bears nie mogą grać dobrze. Przegrali wszystkie swoje mecze, przegrywając kolejno z Nowym Orleanem, Denver i Waszyngtonem.

Podczas gdy Desmond Bane próbuje coś zrobić z Memphis. W ostatnim meczu zdobył nawet 26 punktów. Jednak jego wysiłki wciąż nie są wystarczające.

Dallas

W pierwszych dwóch meczach sezonu zasadniczego Dallas nie miało żadnych problemów. Luka Doncic i spółka pokazali pewną siebie grę i zasłużenie pokonali San Antonio (126:119) i Brooklyn (125:120).

W ostatnim meczu Luka Doncic zademonstrował czarujący występ dla Mavericks. Żaden z zawodników Brooklynu nie był w stanie zatrzymać Słoweńca. Lider Dallas ma 49 punktów, dziesięć zbiórek i siedem asyst.

Memphis kontra Dallas

Fakty dotyczące meczu Memphis i Dallas

  • Dallas łącznie uzyskało ponad 114,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 114 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Smarta wynosi ponad 2,5, a Marcus w swojej karierze zbiera średnio 3,5 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Luka Doncic gra ostatnio fantastycznie, więc wątpimy, czy Memphis będzie w stanie wygrać. Nawet na własnym boisku Niedźwiedzie nie mają zbyt wielu szans. Same wysiłki Desmonda Bane’a mogą nie wystarczyć, dlatego sugerujemy preferowanie gości.

Nasz typ to zwycięstwo „Dallas”, biorąc pod uwagę dogrywkę na 1,82 w Mostbet.

Memphis w trzech poprzednich meczach nie zdobyło więcej niż 108 punktów. Grizzlies mają problemy ze stwarzaniem okazji, więc uważamy, że teraz nic się nie zmieni.

Prognoza: łącznie niecałe 229,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,75.

Smart dobrze wpasował się w Memphis. Wykazuje się produktywną grą i zdobył co najmniej 17 punktów w dwóch meczach. Najprawdopodobniej Marcus pokaże podobną grę.

Prognoza – Marcus Smart: łącznie ponad 14,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,86.

Komentarz 0