Dallas kontra Memphis. Prognoza meczu NBA

„Dallas” pokonał „Houston” w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Mavericks uda się odnieść sukces w spotkaniu z Memphis 2 grudnia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Dallas vs Memphis

Dallas

„Dallas” odniósł dwa zwycięstwa w trzech ostatnich meczach. W meczu rozegranym 29 listopada drużyna Jasona Kidda pokonała Houston wynikiem 121:115. Największy udział w zwycięstwie miał Luka Doncic, który zdobył 41 punktów, miał dziewięć zbiórek i dziewięć asyst. Kyrie Irving zdobył 27 punktów.

Mavericks (11 zwycięstw i 6 porażek) zajmują czwarte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Dallas podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat.

Memphis

Memphis odniosło tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach. W meczu rozegranym 30 listopada drużyna Taylora Jenkinsa pokonała u siebie Utah wynikiem 105:91. Najlepszym zawodnikiem przegranych okazał się Jaren Jackson, który zdobył 20 punktów, miał sześć zbiórek i jedną asystę. David Roddy zdobył 19 punktów.

Grizzlies (cztery zwycięstwa i 13 porażek) zajmują 14. miejsce na Zachodzie. Wyjściowy pięcioosobowy Marcus Smart nadal przebywa w szpitalu drużyny.

Dallas kontra Memphis

Fakty na temat meczu Dallas - Memphis

  • Suma punktów „Memphis” jest mniejsza niż 108,5 - Grizzlies średnio 105,6 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Baina powyżej 23,5 – Bane zdobywa średnio 23,2 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Według bukmacherów Dallas jest niekwestionowanym faworytem nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Memphis, które w zeszłym sezonie zajęło drugie miejsce na Zachodzie, w obecnych mistrzostwach radzi sobie bardzo słabo. I jak na razie nie widać żadnych oznak poprawy w grze. Mavericks muszą odnieść miażdżące zwycięstwo w Victorii przy wsparciu swoich fanów.

Nasz typ to zwycięstwo Dallas z handicapem (-8,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 w Mostbet.

Dallas notuje doskonałe wyniki w nowym sezonie. Średni wynik w meczach u siebie to 122,7 punktu. Dziś koszykarze z Teksasu będą mogli znacząco załadować kosz przeciwnika. I oczywiście Doncic będzie w to bezpośrednio zaangażowany.

Nasza prognoza to indywidualny wynik Dallas na poziomie ponad 120,5 punktu, biorąc pod uwagę dogrywkę w 2,05.

Doncic rozegrał w zeszłym sezonie 66 meczów i notował średnio 32,4 punktu w porównaniu do 31,1 w tym sezonie. 24-letni rozgrywający swoją grą udowadnia, że wciąż ma potencjał do rozwoju. Nie ma wątpliwości, że Słoweńcowi uda się utrzymać przyzwoity poziom występów w obecnych mistrzostwach, a nawet go zwiększyć.

Nasza prognoza: suma punktów Doncicia to ponad 31,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0