Waszyngton kontra Filadelfia. Prognoza meczu NBA

Waszyngton przegrał w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Orlando. Czy Wizards uda się odnieść sukces w spotkaniu z Filadelfią 7 grudnia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Waszyngton vs Filadelfia

Waszyngton

Waszyngton przegrał dwa ostatnie z trzech meczów. W meczu 2 grudnia drużyna Wesa Unselda przegrała na wyjeździe z Orlando wynikiem 125:130. Najlepszym zawodnikiem przegranych okazał się Kyle Kuzma, który zdobył 27 punktów, miał sześć zbiórek i jedną asystę. Daniel Gafford zdobył 18 punktów, a Corey Kispert 15.

Wizards (3 zwycięstwa i 16 porażek) zajmują 14. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Generalnie Waszyngton podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat.

Filadelfia

Filadelfia odniosła dwa zwycięstwa w czterech ostatnich meczach. W meczu rozegranym 2 grudnia drużyna Nicka Nurse przegrała z Bostonem wynikiem 119:125. Najlepszym zawodnikiem przegranych okazał się Patrick Beverley, który zdobył 26 punktów, miał osiem zbiórek i siedem asyst. De'Anthony Melton zdobył 21 punktów, a Robert Covington 18.

Sixers (12 zwycięstw i 7 porażek) zajmują czwarte miejsce na Wschodzie. Filadelfia podchodzi do nadchodzącego meczu z bojowym składem.

Waszyngton kontra Filadelfia

Fakty dotyczące meczu Waszyngton vs Filadelfia

  • Łączna suma punktów Waszyngtonu powyżej 115,5 – Wizards zdobywają średnio 116,4 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Kuzmy powyżej 23,5 - Kuzma zdobywa średnio 23,6 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Sixers mają dobrą passę na wyjazdach – pięć zwycięstw w dziewięciu meczach. Zespół z Pensylwanii może poprawić swoje statystyki w grze z niezbyt groźnym przeciwnikiem. Sixers są dziś w stanie odnieść przekonujące zwycięstwo.

Nasz typ to zwycięstwo Filadelfii z handicapem (-8,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,71 w Mostbet.

Filadelfia w nowym sezonie prezentuje całkiem dobre wyniki. Średni wynik w meczach wyjazdowych to 116,3 punktu. Wszystko zmierza do tego, że Sixers będą w stanie przyzwoicie załadować kosz przeciwnika w spotkaniu z Waszyngtonem. 

Przewidujemy, że indywidualny wynik Filadelfii wyniesie ponad 123,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki wynoszącej 1,76.

Joel Embiid rozegrał w zeszłym sezonie 66 meczów i notował średnio 33,1 punktu w porównaniu do 32,0 w tym sezonie. 29-letni kameruński środkowy swoją grą udowadnia, że wciąż ma proszek w piersiówce. Nie ma wątpliwości, że będzie w stanie utrzymać przyzwoity poziom występów w obecnych mistrzostwach.

Przewidujemy, że suma punktów Embiida wyniesie ponad 32,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0