Nowy Orlean kontra Dallas. Prognoza meczu NBA

Nowy Orlean przegrał w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Dallas. Czy Pelicans uda się odnieść sukces w spotkaniu z Mavericks 15 listopada i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Nowy Orlean vs Dallas

Nowy Orlean

Nowy Orlean przegrał pięć meczów z rzędu. W meczu rozegranym 13 listopada drużyna Williego Greena przegrała z Dallas wynikiem 124:136. Najbardziej produktywnym zawodnikiem Pelicans był Brandon Ingram, który zdobył 20 punktów. Jonas Valanciunas zaliczył double-double (15 punktów, 10 zbiórek, 3 asysty). Zion Williamson zdobył 18 punktów, a Dyson Daniels 17.

New Orleans (cztery zwycięstwa, sześć porażek) zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Wyjściowy pięciolatek Herbert Jones może opuścić mecz z powodu kontuzji. 

Dallas

Dallas odniosło dwa zwycięstwa w trzech ostatnich meczach. 13 listopada największy wkład w ogólny sukces miał Kyrie Irving, który zdobył 35 punktów, miał sześć zbiórek i siedem asyst). Luka Doncić zdobył 30 punktów. Dwight Powell prowadził zespół w zbiórkach (dziesięć).

Zespół Jasona Kidda (osiem zwycięstw, dwie porażki) zajmuje drugie miejsce na Zachodzie. Mavericks przystąpią do nadchodzącego meczu bez żadnych strat.

Nowy Orlean kontra Dallas

Fakty dotyczące meczu Nowy Orlean - Dallas

  • Łączna liczba punktów Nowego Orleanu poniżej 116,5 – Pelicans średnio 109,1 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Ingrama powyżej 22,5 — Ingram zdobywa średnio 22,6 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Dallas za wyraźnego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. „Nowy Orlean” w obecnych mistrzostwach nie ma wystarczającej liczby gwiazd z nieba. Co więcej, zespół z Luizjany przegrał dwa z pięciu meczów u siebie. Bez kontuzjowanego Jonesa osiągnięcie sukcesu na jego parkiecie będzie prawie niemożliwe.

Nasz typ to zwycięstwo Dallas z handicapem (-2,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 w Mostbet.

Dallas gra w nowym sezonie dość pewnie i notuje dobre wyniki. Zwłaszcza na Twojej stronie. Średni wynik w meczach u siebie to 124,2 punktu. W grze z niezbyt groźnym przeciwnikiem Mavericks będą musieli znacznie obciążyć kosz przeciwnika.

Nasza prognoza to indywidualny wynik Dallas na poziomie ponad 123,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki w 2,16.

Doncic rozegrał w zeszłym sezonie 66 meczów i notował średnio 32,4 punktu w porównaniu do 32,2 w tym roku. 24-letni rozgrywający swoją grą udowadnia, że perfekcja nie ma granic. Nie ma wątpliwości, że w nowych mistrzostwach będzie w stanie utrzymać przyzwoity poziom występów.

Nasza prognoza - suma punktów Doncicia to ponad 31,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0