Nowy Jork kontra Waszyngton. Prognoza meczu NBA

Nowy Jork przegrał dwa ostatnie mecze przedsezonowe. Czy Knicks będą w stanie skuteczniej zaprezentować się w konfrontacji z Waszyngtonem? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Nowy Jork vs Waszyngton

Nowy Jork

Knicks świetnie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym meczu przedsezonowym pokonali Boston (107:114). Jednak po tym zespół z Nowego Jorku zwolnił. Najpierw zespół przegrał z Minnesotą (112:121), a następnie pozwolił Bostonowi na zemstę (110:123).

Warto zaznaczyć, że Knicks nie grają obecnie w swoim głównym składzie. Przykładowo w ostatnim meczu ich najlepszym zawodnikiem był Quentin Grims, który zdobył 22 punkty.

Waszyngton

Waszyngton do meczu z Nowym Jorkiem podchodzi z dwoma zwycięstwami. W ostatnich meczach czarodzieje pokazali znakomitą grę i pokonali nowozelandzkie Cairns Taipans (145:82) i Charlotte (98:92).

W przeciwieństwie do swoich przeciwników, Czarodzieje korzystają ze swoich przywódców. Przykładowo w ostatnim meczu najlepszym w swoim składzie był Kyle Kuzma, który zdobył 19 punktów.

Nowy Jork kontra Waszyngton

Fakty dotyczące meczu Nowy Jork kontra Waszyngton

  • Suma Waszyngtonu to niecałe 110,5 punktu - w 2 z 3 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 110 punktów;
  • I kwarta: łącznie ponad 56,5 punktu – Waszyngton nie osiągnął tego wyniku w trzech ostatnich meczach.

Przewidywanie sumy gier

We wszystkich poprzednich meczach Knicks wykazali się skuteczną grą. Przykładowo w poprzednim meczu padły 233 punkty. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że w konfrontacji z Waszyngtonem nic się nie zmieni. Mamy nadzieję, że mecz będzie na wysokim poziomie.

Nasz typ to łącznie ponad 224,5 punktów przy 1,75 w Mostbet.

W ostatnich meczach Knicks nie byli przekonujący. W związku z tym wątpimy w ich łatwe zwycięstwo. „Czarodzieje” muszą przynajmniej stoczyć z nimi walkę.

Prognoza – „Waszyngton” z handicapem (+7,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,67.

60,5 punktu to niezbyt dużo. Biorąc pod uwagę sposób gry Knicks, uważamy, że ich przeciwnicy z łatwością ich pokonają.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 60,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85

Komentarz 0