Boston kontra Filadelfia. Prognoza meczu NBA

Filadelfia rozegra swój pierwszy mecz przedsezonowy z Bostonem. Czy Sixers mogą spodziewać się zwycięstwa? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Boston vs Filadelfia

Boston

W zeszłym sezonie Boston był uważany za jednego z głównych pretendentów do zwycięstwa w turnieju, ale nie udało się potwierdzić jego statusu. Przeszkodą dla Celtics było Miami, z którym przegrali w serii z wynikiem 3-4.

Jednym z głównych przejęć Bostonu poza sezonem jest transfer Kristapsa Porzingisa. Do szeregów celtyckich dołączyli także Światosław Michajłyuk, Jrue Holiday, Wenyan Gabriel i Dalano Banton.

Filadelfia

W poprzednim sezonie Filadelfia została zatrzymana przez Boston. Zespół Doca Riversa walczył wtedy najlepiej, jak mógł, ale nie był w stanie wyprzedzić Celtics. Przegrali serię 3-4.

Zespół z Pensylwanii wkracza w nowy sezon w składzie Kelly Oubre, PJ Tucker, Patrick Beverly i Mo Bamba. Wszyscy ci wykonawcy dołączyli do szeregów Sixers.

Boston kontra Filadelfia

Fakty dotyczące meczu Boston vs Filadelfia

  • Filadelfia łącznie niecałe 109,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 109 punktów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie mniej niż 55,5 punktu – w 3 z ostatnich 4 meczów Bostonu nie udało się przekroczyć tego progu.

Przewidywanie sumy gier

Filadelfia rozegra ten mecz bez Jamesa Hardena. Sztab trenerski drużyny nie będzie używał „brody” w pierwszym meczu przedsezonowym. Oczywiście brak takiego zawodnika będzie miał wpływ na poczynania drużyny z Pensylwanii. Wierzymy, że Sixers nie będą w stanie pokonać Bostonu.

Nasz typ to „Boston” z handicapem (-3) punktów na poziomie 1,80 w Mostbet.

Z reguły bezpośrednie spotkania Bostonu z Filadelfią są nieskuteczne. Przykładowo w trzech z nich nie uzyskano więcej niż 218 punktów. Wierzymy, że biorąc pod uwagę nieobecność Hardena, nic się nie zmieni.

Prognoza – łącznie niecałe 224,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Oczekujemy, że Boston i Filadelfia nie będą robić niczego na siłę. Tym samym w żadnej kwarcie nie zdobędą więcej niż 58 punktów.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 58,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,84.

Komentarz 0