Miami kontra Boston. Prognoza na mecz NBA

Boston wygrał dwa poprzednie mecze. Czy Celtics odniosą sukces w 6. meczu serii finałów Konferencji Wschodniej przeciwko Miami 28 maja i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Miami z Bostonem

Miami

Miami przegrało w dwóch ostatnich meczach, przegrywając u siebie i na wyjeździe z Bostonem (99:116, 97:110). Wynik w serii wynosił 3-2 na korzyść Hit. 26 maja Duncan Robinson poprowadził drużynę z Florydy z 18 punktami. Edris Adebayo zdobył 16 punktów, lider zespołu Jimmy Butler zdobył 14. 

W ambulatorium w Miami nadal mieszka Tyler Hero, który wypadł z gry na początku play-off z powodu kontuzji kostki. Udział Gabe'a Vincenta w meczu jest wątpliwy. „Hit” zajął siódme miejsce w sezonie zasadniczym i awansował do głównego losowania turnieju dzięki play-in.

Boston

„Boston” mógł wrócić do serii po trzech porażkach z rzędu. Do zwycięstwa w meczu 26 maja przyczynił się głównie Jason Tatum, który zaliczył double-double (21 punktów, 11 asyst). Derrick White zdobył 24 punkty, Marcus Smart - 23.

Celtics zajęli drugie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego. Udział Malcolma Brogdona w nadchodzącym meczu jest wątpliwy.

Miami kontra Boston

Miami vs Boston fakty

  • Suma punktów Tatuma przekracza 29,5 - Tatum ma średnio 30,1 na mecz;
  • Łączna liczba punktów Butlera przekracza 26,5 - Butler ma średnio 31,1 punktów na mecz;
  •  Suma asyst Smarta to ponad 4,5 - Smart średnio 6,3 asyst na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Według analityków bukmacherskich zdecydowanym faworytem nadchodzącego meczu jest Boston. Warto się z nimi zgodzić. Widać, że Joe Mazzulla w końcu zrozumiał, jak skutecznie grać z Miami. Celtics wyrównają dziś wynik w konfrontacji pomiędzy najlepszymi zespołami Konferencji Wschodniej.

Nasza prognoza to zwycięstwo Bostonu z handicapem (-1,5) punktów za 1,74 w Mostbet.

Finałowa seria Wschodu nie cieszy kibiców meczami z superpunktacją. W dwóch ostatnich grach z trzech, znak 115 kajdan nie został pokonany. Boston ma średnio 117 punktów w meczach u siebie, a Miami jest 108 na wyjeździe. Jednak tym razem, jeśli Heat wygrają, awansują do finału mistrzostw. Nie oczekuj, że gra będzie skuteczna.

Nasza prognoza - suma poniżej 212,5 pkt w tym dogrywka za 1,74.

Boston to jedna z najlepszych drużyn ligi w sezonie zasadniczym. Celtics zajęli drugie miejsce na Wschodzie pod względem punktów na mecz, 117,5. Z drugiej strony Miami traci średnio 109,4. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym meczu ekipa z Massachusetts nie będzie w stanie mocno obciążyć ringu przeciwnika i więcej uwagi poświęci obronie.

Nasza prognoza - łączny wynik Bostonu poniżej 106,5 punktu, wliczając dogrywki za 1,89.

Komentarz 0