Boston kontra Waszyngton. Prognoza na mecz NBA

Prognozy i zakłady na "Boston" vs "Waszyngton", statystyki, kursy. 31 października. Jak zakończy się bitwa „Celtów” i „czarowników”?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Bostonu i Waszyngtonu

Boston

Boston miał świetny początek nowego sezonu. Oddziały Joe Mazzulla wygrał pierwsze trzy mecze. Ale potem „Celtowie” zaczęli mieć problemy. Pierwszy dzwon ostrzegawczy zabrzmiał w konfrontacji z Chicago, kiedy Celtics przegrali z Bulls z wynikiem 102:120.

W następnej konfrontacji „Boston” ponownie zawiódł. Drużyna z Massachusetts w domu nie poradziła sobie z Clevelandem (123:132). Główny czas zakończył się remisem 114:114, ale Celtowie nie mieli dość na dogrywkę.

Waszyngton

Waszyngton zawiódł w zeszłym sezonie. Ale tym razem „czarownicy” mogą działać lepiej. Przejęcie Kristaps Porzingis i Willa Burtona było dobrą decyzją. Dzięki tym wykonawcom Czarodzieje prezentują lepszą grę. „Czarodziejom” udało się już wygrać 3 z 5 meczów.

Ostatni mecz "Waszyngton" przegrał. Wardowie Wesa Unselda zabrali Indianę do domu. Nie można było pokonać Pacerów. Spotkanie przegrało wynikiem 117:127.

Boston kontra Waszyngton

Boston vs Waszyngton fakty

  • Łączne zbiórki Tatum powyżej 6,5 - Tatum średnio 9,5 zbiórek u siebie;
  • Razem "Waszyngton" ponad 108,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów podopieczni Anselda zdobyli ponad 108 punktów.

Przewidywanie sum w grze

W ostatnich dwóch meczach Waszyngton zdobył nie mniej niż 117 punktów. Jest prawdopodobne, że podopieczni Anselda będą nadal demonstrować spektakularną grę. Mimo to Boston pozwala grać z rywalami. Bardzo prawdopodobne, że spotkanie okaże się konne.

Nasza prognoza to ponad 223,5 punktu przy kursie 1,81 w Mostbet.

"Boston" w ostatnich meczach wyglądał nieprzekonująco. Najprawdopodobniej nie uda się pokonać Waszyngtonu. Wierzymy, że goście z pewnością będą się opierać.

Druga prognoza to „Waszyngton” z handicapem (+10,5) punktu za 1,68.

Komentarz 0