Milwaukee kontra Filadelfia. Prognoza na mecz NBA

Jednym z najciekawszych meczów 3 kwietnia w NBA będzie konfrontacja Filadelfii z Milwaukee. Któremu z przeciwników dać pierwszeństwo? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Milwaukee z Filadelfią

Milwaukee

W okresie poprzedzającym play-offy Mike Budenholzer nadal zmienia skład. W ostatnim meczu z Bostonem trener Milwaukee użył 14 zawodników. Nawet rezerwiści dostali swoją szansę. Co prawda nie wszyscy to wykorzystali, Bucks wyglądali raczej nudno, więc nic dziwnego, że przegrali z Celtics wynikiem 99:104.

Mimo ostatniej porażki ekipa z Wisconsin utrzymała się w pierwszej linii Konferencji Wschodniej. Milwaukee prowadzi Boston jednym zwycięstwem. Poza tym Bucks mają jeszcze jeden mecz do końca.

Filadelfia

Filadelfia jest w podobnej sytuacji. Wards of Doc Rivers już dawno zapewnili sobie miejsce w play-offach, więc teraz aktywnie przygotowują się do walk nokautowych. W dwóch poprzednich meczach ekipa z Pensylwanii pokazała dobrą grę. Sixers pokonali Dallas (116:108) i Toronto (117:110).

Filadelfia nie ma specjalnych strat. Nie zagrają tylko Thanasis Antetokounmpo i Meyers Leonard, ale nie można ich nazwać głównymi graczami.

Milwaukee kontra Filadelfia

Milwaukee vs Filadelfia fakty

  • Milwaukee łącznie ponad 119,5 punktów - The Stags zdobyli ponad 119 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Suma punktów Holidaya powyżej 16,5 - Jrue ma średnio 19,7 punktu u siebie.

Przewidywanie sum meczowych

Z reguły pojedynki między „Milwaukee” a „Filadelfią” okazują się ostrożne. Na przykład w 3 z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań przeciwnicy nie zdobyli więcej niż 234 punkty. Biorąc pod uwagę, że trenerzy drużyn aktywnie zmieniają skład, zakładamy, że ta walka również nie będzie szczególnie owocna.

Nasza prognoza - suma poniżej 235,5 punktu przy kursie 1,86 u bukmachera Mostbet.

Na własnym boisku Milwaukee często pokonuje Filadelfię. Na przykład w 4 z ostatnich 6 meczów na parkiecie Feserv Forum zwycięstwo przypadło „jeleniemu”. Wierzymy, że ponownie będą w stanie pokonać Sixers.

Druga prognoza to Milwaukee z handicapem (-2,5) punktów na 1,68.

Komentarz 0