Buducnost kontra Promitheas. Prognoza na mecz Pucharu Europy

Typy i zakłady na "Budućnost" vs "Promiteas", statystyki, kursy. 25 października. Czy rodzime mury pomogą Czarnogórcom?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Buducnost vs Promiteas

Buducnost

"Budućnost" swój występ w Eurocup rozpoczął od porażki. W pierwszym meczu Czarnogórcy niespodziewanie przegrali z niemieckim „Hamburgiem”. Nawet czynnik jego strony nie pomógł podopiecznym Władimira Jowanowicza.

Ale w drugim meczu wszystko się ułożyło. Drużyna z Czarnogóry na trasie nie pozostawiła Šlenskowi żadnych szans. 21 punktów Camerona Reynoldsa i 17 punktów Alfy Kaby pozwoliło im pokonać Polaków z wynikiem 98:58.

Promitezy

Promiteas świetnie wystartował w Eurocup. Grecy pewnie wygrali dwa mecze. Najpierw podopieczni Makisa Giatrasa uderzyli Trento w drogę (89:76). Następnie Gran Canaria została pokonana u siebie (93:82).

Warto dodać, że Promiteas ma dobry sezon. Jak dotąd podopieczni Giatras ponieśli dwie porażki. Trzy tygodnie temu zespół przegrał z Olympiakosem (65:93). A w weekend Promiteas przegrał na wyjeździe z Kolosami (67:69).

Buducnost kontra Promitheas

Buducnost vs Promiteas fakty

  • Łącznie Budućnost poniżej 81,5 - Czarnogórcy nie zdobyli więcej niż 81 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 39,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów "Budućnostu" ta nota nie przebiła się.

Przewidywanie sum w grze

Budućnost ma świetne mecze u siebie. Czarnogórcy ponieśli jedyną porażkę w konfrontacji z Hamburgiem. Wierzymy, że zespół Yovanovicha doszedł do słusznych wniosków. Tym razem nie wypalą. Na swojej stronie drużyna jest zobowiązana do zwycięstwa.

Nasza prognoza to "Buducnost" z handicapem (-2,5) punktu przy kursie 1,79 u bukmachera Mostbet.

Czarnogórcy mają dobrą linię obrony. W ostatnim meczu z polską drużyną nie pozwolili przeciwnikowi zdobyć więcej niż 58 punktów. Niewykluczone, że gospodarze zatrzymają ekipę gości.

Druga prognoza to suma poniżej 162,5 punktu za 1,69.

Komentarz 0