Unicaja kontra Murcia. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

Murcia przegrała w Maladze, gdzie przegrała 5 z 6 ostatnich meczów z Unicają. Czy podopieczni Sito Alonso będą w stanie zagrać z większą skutecznością w meczu 28 grudnia? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Unicaja - Murcia

Unicaja

Unicaja niespodziewanie znalazła się w pierwszej piątce mistrzostw Hiszpanii. Pod wieloma względami stało się to dzięki udanej grze na ich stronie. U siebie drużyna z Malagi wygrała 4 z 5 meczów. Podopieczni Ibona Navarro ponieśli jedyną porażkę w konfrontacji z Realem Madryt.

W ostatnim meczu, który odbył się w zeszłym tygodniu, Unicaja przegrała z Barceloną (60:75). Mecz ten został jednak rozegrany na wyjeździe. Na swojej stronie podopieczni Navarro spróbują naprawić sytuację.

Murcja

Murcia jest w środku mistrzostw Hiszpanii. Większość zwycięstw drużyny z południowo-wschodniej Hiszpanii odnosi u siebie, gdzie podopieczni Sito Alonso wygrali 4 z 7 meczów. Jednak na wyjazdach Murcia nie radzi sobie tak dobrze, więc będzie jej bardzo trudno odnieść sukces w Maladze.

Warto dodać, że podopieczni Alonso zbliżają się do pojedynku z Unicają z serii, na którą składają się trzy zwycięstwa. W tych pojedynkach pokonały Betis (76:72), Gran Canarię (99:85) i tureckiego Tofasa (87:77). To prawda, że \u200b\u200bwszystkie te zwycięstwa zostały osiągnięte w domu.

Unicaja kontra Murcia

Unicaja vs Murcia fakty

  • Suma Murcii poniżej 78,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów wyjazdowych podopieczni Alonso zdobyli mniej niż 79 punktów;
  • Suma zbiórek Limy powyżej 4,5 - Augusto miał ponad 4,5 zbiórek w 3 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Na trasie „Murcia” nie cieszy się takim powodzeniem jak u siebie. Przede wszystkim podopieczne Sito Alonso zachowują się niepewnie w ataku. Na zagranicznych kortach średnio 75 punktów. Oczywiście przy takich wskaźnikach trudno liczyć na to, że spotkanie okaże się spektakularne. Najprawdopodobniej goście nie wytrzymają tempa, jakie zaoferują im zawodnicy Unicai.

Nasza prognoza - suma poniżej 167,5 punktu przy kursie 1,77 u bukmachera Mostbet.

Murcia zbyt słabo występuje w Maladze. Ponadto drużyna ta przegrała 4 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych poza swoim miastem. Takie wyniki każą wątpić w możliwości podopiecznych Alonso, dlatego proponujemy dać pierwszeństwo gospodarzom.

Drugi typ to "Unicaja" z handicapem (-6,5) pkt na 1,68.

Komentarz 0