Fenerbahce przeciwko Barcelonie. Prognoza na mecz Euroligi

10 marca Fenerbahce czeka trudne spotkanie z Barceloną. Czy „kanarkom” uda się pokonać gości z Hiszpanii? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Fenerbahce z Barceloną

Fenerbahce

Fenerbahce przegrało ostatni mecz. Dwa dni temu podopieczni Dimitrisa Ituidisa przegrali z Maccabi (74:78). Jednak nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Izraelczycy na własnym stadionie demonstrują fantastyczną grę.

Znacznie lepiej na ich stronie spisuje się drużyna ze Stambułu. Na przykład w ostatnich meczach u siebie Fenerbahce radziło sobie z berlińską Albą (101:86) i włoskim Virtusem (104:72). W sumie podopieczni Ituidis wygrali na swoim parkiecie 9 z 13 meczów w Eurolidze.

Barcelona

"Barcelona" niepewnie utrzymała ostatni mecz. Kilka dni temu podopieczni Sarunasa Jasikeviciusa przegrali z Olympiakosem (70:77). To była walka o pierwszą linię Euroligi. Niestety, Katalończycy przegrali tę bitwę.

Mimo porażki drużyny z Pireusu nie można powiedzieć, że Barcelona gra na wyjeździe słabo. Na zagranicznych boiskach Katalończycy wygrali 8 z 13 meczów. Te wyniki sprawiają, że podopieczni Jasikeviciusa są groźnym przeciwnikiem.

Fenerbahce przeciwko Barcelonie

Fenerbahce - Barcelona fakty

  • Fenerbahce łącznie ponad 80,5 punktu - w 3 z ostatnich 4 meczów Turcy zdobyli ponad 80 punktów;
  • 1. kwarta: łącznie ponad 39,5 punktu - W ostatnich trzech meczach Fenerbahce ten znak się utrzymał.

Przewidywanie sum meczowych

Barcelona to bardzo niewygodny przeciwnik dla Fenerbahce. Wyspy Kanaryjskie przegrały sześć ostatnich bezpośrednich spotkań z Katalończykami. Wiele wskazuje na to, że tym razem ekipa ze Stambułu nie przetrwa starcia z "Blaugranasem". Oddziały gry Ituidis nie są takie doskonałe. Niedawna porażka z Maccabi to potwierdza.

Nasza prognoza to zwycięstwo Barcelony po kursie 2,10 u bukmachera Mostbet.

W poprzednim bezpośrednim spotkaniu Fenerbahce i Barcelona straciły 161 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby tym razem przeciwnicy zaprezentowali jaśniejszą grę. Najprawdopodobniej obrona wyjdzie na pierwszy plan.

Druga prognoza to suma poniżej 163,5 pkt za 1,77.

Komentarz 0