Norwich kontra Leicester. Prognoza na mecz o mistrzostwo

W mistrzostwach rozegranych 20 września Norwich podejmie Leicester. Czy goście będą w stanie wygrać i jakie zakłady postawią? Odpowiedź kryje się w naszych przewidywaniach.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Norwich vs Leicester

Norwich

Zespół Davida Wagnera pokazał, że jest w dobrej formie, a początek sezonu rozpoczął się dla zespołu dobrze. W ostatniej rundzie Kanarki zasłużenie pokonały Stoke City minimalnym wynikiem 1:0, zdobywając bramkę na koniec pierwszej połowy. Mecz, który odbył się wcześniej, nie był łatwy dla Norwich; w meczu wyjazdowym zespół nie poradził sobie z Rotherhamem (1:2). Zespół z dorobkiem kilkunastu punktów zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Leicestera

„Lisy” to jedyna drużyna wśród faworytów obecnych Mistrzostw, która od razu zabrała się do pracy. Czy możemy spodziewać się czegoś podobnego do Burnleya dowiemy się nieco później, ale przewidywano pięć zwycięstw w sześciu rundach. Jednocześnie Leicester o dziwo nie zignorowało Pucharu Ligi, pewnie wygrywając dwa mecze, a główny trener Enzo Maresca nie ma żadnych problematycznych pozycji. Cóż, porażka Southampton (4:1) na wyjeździe jest wiele warta. Klub pozostaje jednym z głównych kandydatów do bezpośredniego powrotu do Premier League.

Norwich kontra Leicester

Fakty dotyczące meczu Norwich - Leicester

  • Dokładny wynik 1:2 - w 2 z 4 ostatnich spotkań Leicester wygrało tym wynikiem;
  • 1. połowa: zwycięstwo Leicester – w 2 z 3 ostatnich meczów drużyna Foxes wygrała w pierwszej połowie;
  • 2. połowa: Leicester strzeli gola – w 4 z ostatnich 5 meczów gospodarze strzelili gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Mecz najprawdopodobniej odbędzie się na kursie kolizyjnym z dużą liczbą okazji do zdobycia gola. Goście dwa ostatnie z trzech spotkań zakończyli większą sumą, a w tej samej liczbie meczów z Norwich padły więcej niż dwa gole. Można założyć, że w tym meczu również będzie widowiskowo.

Prognoza - łącznie powyżej 2,5 gola po kursie 1,68 u bukmachera Mostbet.

Z pewnością goście będą chcieli zdobyć trzy punkty, gdyż klub wygrał wszystkie mecze wyjazdowe. Lisy będą starały się grać pewnie w obronie i nie pozwolą gospodarzom przejąć inicjatywy w meczu. Wierzymy, że Leicester wykorzysta swoje doświadczenie w konfrontacji i wygra mecz.

Prognoza: Leicester wygra z Mostbet po kursie 2,55.

W ostatnich trzech spotkaniach, z pięciu dla gospodarzy i takiej samej liczby dla Leicester, obie drużyny zdobyły gola. Wierzymy, że w tym spotkaniu dojdzie do wymiany bramek, gdyż przeciwnicy muszą zdobywać punkty, a nie siedzieć w defensywie.

Prognoza - obaj strzelą gola po kursie 1,55.

Komentarz 0