Southampton kontra Leicester. Prognoza na mecz Premier League

Southampton przegrało 4 z ostatnich 5 meczów. Czego można się spodziewać po starciu Premier League 4 marca z Leicester? Kto zwycięży w grze i jakie są najlepsze zakłady?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Southampton z Leicester

Southampton

Porażka Southampton w FA Cup w środku tygodnia z porażką Grimsby'ego 1-2 była nowym najniższym wynikiem w słabym sezonie. To haniebne fiasko nie było najlepszym debiutem nowego trenera na własnym stadionie, którym został mianowany Ruben Salles. Teraz mentor w jakiś niezrozumiały sposób musi uratować „świętych” przed spadkiem do Championship.

Co więcej, drużyna ma swoje szanse, biorąc pod uwagę dobrą grę na własnym boisku. Jednak 119 dni, które drużyna spędziła w strefie spadkowej, nie budzi zaufania wśród kibiców i bukmacherów. To prawda, że zespół ma pozytywny przykład, gdy 257 bez zwycięstw ostatecznie pomogło przetrwać w sezonie 1998/99.

Nie zagrają - Adams, Salisa, Larisa i Livramento, który ma kontuzję kolana.

Leicester

Brendan Rodgers jest ponownie obserwowany po tym, jak jego drużyna, która zdobyła Puchar Anglii w 2021 roku, została wyeliminowana z rozgrywek przez klub z niższej ligi w połowie tygodnia po porażce z Blackburn.

Ponadto Lisy przegrały wcześniej dwa mecze w Premier League, a fiasko w tym pojedynku mogłoby przynieść Saints drugą podwójną porażkę w sezonie po raz pierwszy od sezonu 2007/08. Jednak na 24 kolejki goście mają na swoim koncie siedem zwycięstw i trzy remisy, co przekłada się na 24 punkty i 14. miejsce w tabeli.

Na ławce pozostają dziś Maddison, Evans, Tielemans, Justin i Bertrand, który ma kontuzję kolana.

Southampton kontra Leicester

Fakty dotyczące meczu Southampton z Leicester

  • Gole w obu połowach - tak - w ostatnich pięciu bezpośrednich meczach gole padały w obu połowach;
  • Dokładny wynik 2:1 - 2 z ostatnich 4 bezpośrednich pojedynków zakończyły się zwycięstwem gospodarzy;
  • suma poniżej 9,5 - ten zakład odbył się w 2 z ostatnich 4 bezpośrednich meczów.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu stajemy po stronie „świętych”, którzy mają krytyczną sytuację, podczas gdy istnieje przepis na zwycięstwo nad „lisami”. Ponadto właściciele mają wielką chęć zadowolenia nie tylko fanów, ale także nowego mentora, co z reguły jest najlepszą motywacją do odniesienia sukcesu.

Naszym typem jest zwycięstwo Southampton i stawiamy na to przez Mostbet ze współczynnikiem 2,75.

Zakładamy, że w tym meczu o wszystkim zadecyduje tradycyjny jeden błąd lub trafienie ze stałego fragmentu gry. Ponadto nie można wykluczyć samobójczego gola. Stawiamy jednak na minimalną liczbę zdobytych bramek.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,92.

Komentarz 0