Inter Miami kontra Toronto. Typowanie na mecz o mistrzostwo MLS

Inter Miami zawsze pokonuje Toronto u siebie. Czy gospodarzom uda się przedłużyć tę passę 21 września w kolejnej rundzie MLS? - dowiesz się w prognozach. Jaki jest najlepszy zakład?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Inter Miami vs Toronto

Inter Miami

Inter Miami grał na zupełnie innym poziomie. Tak, w ostatniej rundzie zespół przegrał z Atlantą (2:5), ale w tej konfrontacji klubowi bardzo brakowało swojego lidera - Lionela Messiego. W porządku obrad znalazła się kwestia powrotu argentyńskiej gwiazdy na nadchodzące spotkanie. Przeciwnik nie jest aż tak trudny, więc sztab trenerski może dać mu czas na regenerację po kontuzji mięśni, bo bez niego mogą wygrać z Toronto.

Toronto

Po serii udanych występów nadchodzącego przeciwnika w MLS, Toronto znalazło się na ostatnim miejscu w tabeli. Kanadyjski klub ma zaledwie 22 punkty, czyli o sześć mniej od drużyny zajmującej wyższą pozycję w tabeli. Rekord strzelecki drużyny Boba Bradleya jest najgorszy w Konferencji Wschodniej – udało im się trafić do bramki przeciwnika 24 razy. Zespół przegrał siedem ostatnich meczów wyjazdowych, więc oczekiwania co do nadchodzącego meczu są niskie.

Inter Miami kontra Toronto

Fakty dotyczące meczu Inter Miami i Toronto

  • Dokładny wynik 2:0 - tym wynikiem goście przegrali swój ostatni pełnoetatowy mecz wyjazdowy;
  • Toronto nie zdobędzie gola – w dwóch ostatnich meczach zakład został uznany;
  • Inter Miami strzeli bramkę w drugiej połowie – w czterech z pięciu ostatnich meczów gospodarze zdobywali gola po przerwie.

Przewidywanie sumy gier

Inter Miami zawsze pokonuje nadchodzącego przeciwnika na własnym boisku. Na podstawie tych statystyk oraz aktualnej gry klubów dochodzimy do wniosku, że Herons nie będą mieli żadnych problemów ze swoimi przeciwnikami w nadchodzącej konfrontacji.

Nasz typ to handicap azjatycki (-1,5) na Inter Miami z kursami w Mostbet po kursie 1,97.

W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych Toronto przegrało, nie zdobywając nawet bramki. Nadchodzący przeciwnik jest obecnie w dobrej formie, więc prawdopodobne jest, że w nadchodzącym spotkaniu tendencja do nie wyróżniania się na wyjeździe będzie kontynuowana. 

Przewidujemy, że przynajmniej jeden z nich nie zdobędzie gola przy kursie 2,15.

Inter Miami notuje średnio trzy rzuty rożne na mecz, podczas gdy Toronto średnio 3,6. Wskaźniki są dalekie od wysokich, więc w nadchodzącym spotkaniu nie spodziewamy się wielu rzutów rożnych. 

Nasza prognoza to w sumie niecałe 10 rzutów rożnych przy współczynniku 1,62.

Komentarz 0