Trelissac kontra Bordeaux. Prognoza na mecz Pucharu Francji

Prognozy i zakłady na Trelissac vs Bordeaux, statystyki, kursy. W meczu Coupe de France 19 listopada Trelissac zmierzy się z Bordeaux. Czy gospodarze mają szansę?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Trelissac - Bordeaux

Trelissac

Trilissac uniknął degradacji w zeszłym sezonie tylko dzięki Limoges, który nie był w stanie wpłacić minimalnej kaucji za udział w drugim turnieju o mistrzostwo kraju. Rozpoczęcie nowego czempionatu wychowanków Pavla Vosstanika nie układa się najlepiej. Przez dziewięć kolejek drużyna zanotowała dwa zwycięstwa i trzy pokojowe wyniki, co odpowiada dziewięciu punktom i 14. miejscu w tabeli. Po remisie z Golem (0:0) gospodarze przegrali z Mulin-Yezurą (2:4).

Bordeaux

W zeszłym sezonie „Bordeaux” grało do tego stopnia, że zespół zajął ostatnie miejsce w Ligue 1 i wylądował w drugiej lidze kraju. Podopieczni Davida Guyona od pierwszych rund zaczęli naprawiać ten historyczny błąd. Na 15 kolejek obecnych mistrzostw „granatowi” odnieśli osiem zwycięstw i cztery remisy, co daje 28 punktów i drugie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu zespół potknął się u siebie ze skromnym „Po” (1:1).

Trelissac kontra Bordeaux

Trelissac vs Bordeaux fakty

  • Rzuty rożne: łącznie powyżej 9,5 - taki zakład odbył się w 2 z ostatnich 4 meczów Bordeaux;
  • Gole w obu połowach - tak - w ostatnich trzech meczach gospodarzy był taki zakład;
  • Dokładny wynik 0:2 - gospodarze przegrali trzy z ostatnich czterech meczów z rzędu.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu stajemy po stronie gości - "Bordeaux" świetnie rozpoczęli nowy sezon i są pełni sił i determinacji, by odzyskać miejsce w elitarnej czołówce. Gospodarze mają poważne problemy, a gra w pucharze może zadowolić kibiców. Najprawdopodobniej kosztem klasy goście będą mogli odwieźć sobie minimalne zwycięstwo, a Trelissac będzie miał czas na uratowanie sytuacji w mistrzostwach.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1,5) na Bordeaux i stawiamy na to za pośrednictwem linii Mostbet ze współczynnikiem 1,99.

Zakładamy, że gospodarze nie są w stanie oprzeć się naporowi ataku jednego z liderów Ligi2. Ponadto Girondins mają bardzo dobrą serię meczów wyjazdowych z wysokimi punktami, co może znaleźć odzwierciedlenie w wyniku tego meczu.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 1,67.

Komentarz 0