Fluminense kontra Argentinos Juniorzy. Prognoza na mecz Copa Libertadores

"Fluminense" i "Argentinos Juniors" nie wyłonili zwycięzcy w pierwszym meczu, ale kto okaże się silniejszy 9 sierpnia - odpowiedź jest w prognozach. Jaką stawkę wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Fluminense - Argentinos Juniors

Fluminense

„Fluminense” jako całość jest całkiem godny sezonu, choć nie jest pretendentem do tytułu w mistrzostwach Brazylii. Zespół Fernando Dinisa jest trzeci w tabeli z 31 punktami, 13 punktów za liderem Botafogo. W pierwszym meczu z Argentinos Juniors „trójkolorowi” odnieśli niezbędny remis 1:1 i umocnili się na pozycji faworyta.

Juniorzy z Argentyny

Argentinos Juniors wydostali się z trudnej grupy w fazie play-off, zajmując drugie miejsce. Zespół Gabriela Milito przegrał walkę o prowadzenie z Independiente del Valle, ale wyprzedził trzeciego Corinthians o cztery punkty. W meczu u siebie z Fluminense „robaczki” otworzyły wynik, ale w ostatnich sekundach ominęły zwycięstwo.

Fluminense kontra Argentinos Juniorzy

Fluminense vs Argentinos Juniors fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - dwa z czterech ostatnich zwycięstw Fluminense u siebie przyniosły taki wynik;
  • Fluminense strzeli bramkę w drugiej połowie - w dwóch ostatnich domowych meczach Fluminense taki typ się udał;
  • "Argentinos Juniors" zdobędzie gola w pierwszej połowie - ten zakład był skuteczny w ostatnich czterech meczach Argentinos Juniors.

Przewidywanie sum meczowych

Jeszcze przed pierwszym meczem faworytem pary był Fluminense, a po wyjazdowym meczu trójkolorowi tylko umocnili swoje pozycje. Brazylijczycy lepiej wyglądali w grze, mają też przewagę w doborze zawodników. U siebie podopieczni Dinisa spisują się bez zarzutu i raczej nic nie przeszkodzi im w dzisiejszym zwycięstwie.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza - Handicap azjatycki (-1) na Fluminense. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 2,29.

Fluminense bez wątpienia będzie dążyć do rozwiązania wszystkiego w regulaminowym czasie iz pewnością poświęci maksimum uwagi atakowi. Argentinos Juniors prawie nie będą w stanie zachować czystego konta, ale jednocześnie Bugs są w stanie działać jakościowo w kontratakach, a wymiana bramek jest prawie nieunikniona.

Zakład - obaj strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest za 2,15.

Fluminense jako faworyt będzie oczywiście dużo czasu spędzał na atakach. Argentinos Juniors z pewnością będą musieli odpowiedzieć i odrobić straty, powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład u bukmachera Mostbet oferowany jest za 1,85.

Komentarz 0