Cruzeiro kontra Gremio. Prognoza na mecz Pucharu Brazylii

„Cruzeiro” i „Gremio” nie wyłonili zwycięzcy w pierwszym meczu, ale kto okaże się silniejszy 1 czerwca – odpowiedź jest w prognozach. Jaką stawkę wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Cruzeiro vs Gremio

Cruzeiro

Cruzeiro zaliczył mocny powrót do Serie A – drużyna Pepa zajmuje szóste miejsce w tabeli po ośmiu kolejkach. Rywalizacja o bilet na Puchar Libertadores jest jednak bardzo duża, ale póki co Lisy wyglądają solidnie. Jakościowo Cruzeiro zagrał w pierwszym meczu z Gremio, broniąc remisu 1:1 na wyjeździe.

Gremio

Gremio również prezentuje się godnie na starcie mistrzostw - drużyna Renato Gaucho zajmuje obecnie piąte miejsce w brazylijskiej Serie A. Gęstość w górnej połowie jest bardzo duża, a Muszkieterowie odrywają się od 13. Internacional tylko trzema punktami. Po pokonaniu Atletico Paranaense w ostatniej rundzie Gremio odniósł drugie zwycięstwo z rzędu.

Cruzeiro kontra Gremio

Cruzeiro vs Gremio fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - takim wynikiem zakończyły się dwa z trzech ostatnich meczów wyjazdowych Gremio;
  • Cruzeiro strzeli gola w pierwszej połowie - w trzech z ostatnich czterech meczów między klubami ten zakład był udany;
  • Gremio strzeli bramkę w drugiej połowie - w ostatnich trzech meczach Gremio taki typ się powiódł.

Przewidywanie sum meczowych

Cruzeiro po mocnym starcie trochę zwolnił, ale dziś wyraźnie będzie dążył do wyciągnięcia maksimum. W ataku "lisy" są bardzo silne iz przodu bez wątpienia będą aktywne. Gremio jest dość słaby w obronie, ale muszkieterowie regularnie zdobywają punkty bez piłki i jest mało prawdopodobne, aby zostali dzisiaj.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obie drużyny strzelą gola. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,97.

Cruzeiro wyraźnie stawia na Puchar, aw pierwszym meczu Lisy pokazały w praktyce powagę swoich intencji. U siebie Cruzeiro jest w stanie dodać więcej, a Gremio może mieć problemy, zwłaszcza że w dwóch ostatnich meczach na Mineiranie muszkieterowie zostali z niczym.

Stawką jest zwycięstwo Cruzeiro. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,95.

Cruzeiro u siebie bez wątpienia będzie dążył do zagrania pierwszego numeru i dużo atakował. Gremio też nie zagra całego meczu w defensywie, dzisiaj powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet można postawić za 1,85.

Komentarz 0