Cruzeiro kontra Fluminense. Prognoza na mecz o mistrzostwo Brazylii

Cruzeiro wygrał cztery ostatnie mecze, ale czy zakład na gospodarzy 11 maja w meczu z Fluminense się usprawiedliwi - odpowiedź tkwi w prognozach. Jaki będzie wynik?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Cruzeiro vs Fluminense

Cruzeiro

Cruzeiro wrócił do Serie A bardzo jasno - po czterech kolejkach ekipa Pepa zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Lisy tracą tylko trzy punkty do Botafogo, a Palmeiras ma jeden punkt przewagi. W ostatniej rundzie Cruzeiro dość łatwo rozprawił się z Santosem na swoim boisku - zwycięstwo 3:1 było dla Lisów trzecim z rzędu w mistrzostwach i czwartym z rzędu we wszystkich turniejach.

Fluminense

Fluminense wystartowało w mistrzostwach od dwóch zwycięstw z rzędu – trójkolorowi nie pozostawili szans Ameryce Mineiro (3:0) i Atlético Paranaense (2:0). Jednak w ostatnich dwóch kolejkach słabo zagrała drużyna Fernando Dinisa – wyjazd do Fortalezy zakończył się porażką (2:4), a w ostatniej kolejce Grypa zremisowała 1:1 z Vasco da Gamą, tym samym nie wznieść się powyżej szóstych rzędów w tabeli.

Cruzeiro kontra Fluminense

Cruzeiro vs Fluminense fakty

  • Dokładny wynik 1:2 - w ostatnich siedmiu meczach między klubami taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Cruzeiro strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich trzech meczach Cruzeiro taki zakład się powiódł;
  • Fluminense strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich pięciu meczach Fluminense strzelił gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

„Cruzeiro” dzięki odwadze dotarł do trzeciej kolejki w tabeli, ale utrzymanie się tutaj będzie prawie niemożliwe – rozdarci na kilka turniejów faworyci mistrzostw wkrótce się podniosą. Fluminense gra ofensywnie, dużo strzela bramek, szczególnie jak na mistrzostwo Brazylii, raczej Cruzeiro nie ma szans na grę do zera w obronie w takiej sytuacji.

Wierzymy, że gospodarze nie pozostaną suchi. Prognoza - indywidualny wynik Fluminense powyżej jednego gola. Taki wynik w Mostbet oferowany jest ze współczynnikiem 1,67.

Fluminense zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli, ale wynika to z faktu, że trójkolorowi mają drugi front w Copa Libertadores, gdzie również odnoszą duże sukcesy. Dziś goście nie są zdecydowanymi faworytami, ale są w stanie powalczyć o wszystkie trzy punkty, zwłaszcza że ostatnie mecze okazały się nijakie. W takim pojedynku sensowne jest dawanie pierwszeństwa faworytowi.

Naszym drugim zakładem będzie handicap azjatycki (0) na Fluminense. Taki zakład u bukmachera Mostbet można postawić za 1,77.

Komentarz 0