Palmeiras kontra Atlético Mineiro. Prognoza na mecz Copa Libertadores

Palmeiras pokonał Atlético Mineiro w pierwszym meczu, ale czy „petuszki” będą w stanie odrobić straty 10 sierpnia – odpowiedź jest w prognozach. Który zakład zakończy się sukcesem?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Palmeiras z Atlético Mineiro

Palmeiry

Palmeiras ma problemy w brazylijskiej Serie A, ale w Copa Libertadores zespół Abla Ferreiry jest niemal bezbłędny. Z 15 punktami Zielono-Biali wygrali grupę iw 1/8 finału zmierzyli się z mocnym przeciwnikiem w obliczu Atlético Mineiro. Jednak nawet na wyjeździe Palmeiras zdołał wygrać 1:0 i stał się zdecydowanym faworytem pary.

Atletico Mineiro

Atlético Mineiro od początku sezonu jest w kryzysie, kierownictwu udało się już zmienić trenera, ale na razie nie widać większych postępów. Jednak z grupy "Pietuszki" z trudem wydostały się z drugiej linii, wyprzedzając "Libertada" tylko o trzy punkty. Porażka 0:1 u siebie z Palmeiras daje drużynie Eduardo Coudeta przynajmniej szansę na awans do ćwierćfinału.

Palmeiras kontra Atlético Mineiro

Palmeiras vs Atlético Mineiro fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - w ostatnich sześciu meczach Palmeiras taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • „Palmeiras” zdobędzie gola w pierwszej połowie – ten zakład był skuteczny w ostatnich czterech meczach Palmeiras u siebie;
  • Atletico Mineiro strzeli bramkę w pierwszej połowie - ten zakład był udany w dwóch z trzech ostatnich meczów Atletico Mineiro.

Przewidywanie sum meczowych

Palmeiras pokonało Atletico Mineiro na wyjeździe i jest mało prawdopodobne, aby utrzymało dzisiaj wynik, zielono-biali są tradycyjnie bardzo silni u siebie. „Petushki” w ostatnich 11 meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo i raczej w tej formie nie powinni liczyć na sukces w Sao Paulo, tym bardziej, że w ostatnich ośmiu meczach w Sojuszu z Palmeiras nie zdołali odnieść ani jednego zwycięstwa.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza - zwycięstwo Palmeiras. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,95.

Atlético Mineiro nie ma innego wyjścia, jak tylko iść naprzód i podjąć ryzyko, próbując odzyskać zwycięstwo. W takiej sytuacji Palmeiras ma spore pole manewru do swoich ataków, wyprzedzając zielono-białych są niezwykle skuteczni. Na pewno dojdzie do wymiany bramek.

Zakład - obaj strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest po kursie 1,89.

Walka z pewnością okaże się otwarta – prędzej czy później Atlético Mineiro będzie musiało się otworzyć, Palmeiras zawsze gra ofensywnie u siebie. Powinno być dużo rogów.

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład u bukmachera Mostbet oferowany jest już za 1,80.

Komentarz 0