SAW kontra Sangal. Prognoza na mecz CCT North Europe

SAW zmierzy się z Sangalem 13 marca. Jaki zakład najlepiej postawić na tę konfrontację? Poszukaj odpowiedzi w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu SAW vs Sangal

SAW

SAW zajmuje obecnie 24 miejsce w światowym rankingu. Drużyna cały czas gra na poziomie 2 ligi i nie może znacząco poprawić swojej pozycji na arenie międzynarodowej. Warto zaznaczyć, że w ostatnich meczach nie odbiegała od siebie stabilnymi wynikami. Portugalczycy przegrali więc z BIG i Movistar Riders 0:2 i dopiero w finałowej konfrontacji z Believe świętowali sukces - 2:0.

Warto zauważyć, że zespół ma ponad 50% winrate na trzech mapach jednocześnie. Najlepszym w jego atucie jest Vertigo, gdzie wydobywał Victorię w 89% przypadków. 

SAW kontra Sangal

Sangal

Dla Sangala priorytetem jest dostanie się do pierwszej 30. Teraz zajmują 43. miejsce w rankingu i nie mogą pochwalić się długą serią zwycięstw w oficjalnych spotkaniach. Ostatnio zespół miał serię trzech porażek, po których dopiero pokonał MOUZ NXT (2:1) oraz HONORIS (2:0).

Europejska mieszanka jest raczej słaba pod względem taktycznym, więc opiera się wyłącznie na indywidualnych umiejętnościach. Dlatego najlepiej czuje się na mapach Mirage i Overpass, gdzie ma odpowiednio 62% i 64% winrate. 

SAW kontra Sangal Fakty

  • Suma map poniżej 2,5: ostatni mecz między zespołami zakończył się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sum meczowych

SAW spotkał się już z Sangalem na początku tego roku i wtedy udowodnił swoją wyższość wynikiem 2:0. Portugalczycy mają dobry procent zwycięstw na wielu mapach, a europejska pula miksów map jest ograniczona. Ponadto pod względem indywidualnych umiejętności SAW w niczym nie ustępują swoim odpowiednikom, więc sugerujemy odnieść zwycięstwo. Nasza prognoza - wygrana SAW dla 1.65 Mostbet.

Komentarz 0