Derick Lewis kontra Mark Rogers. Zapowiedź walki

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Derick Lewis zmierzy się z Marcosem Rogerio De Limą na turnieju Ultimate Fighting Championship. Czy Amerykaninowi uda się pokonać Brazylijczyka w walce UFC 291 30 lipca w Salt Lake City i przerwać passę porażek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Dericka Lewisa z Marcosem Rogerio De Limą

Dericka Lewisa

Dobra passa Derricka Lewisa rozpoczęła się na początku 2022 roku. Wtedy „czarna bestia” poniosła miażdżącą porażkę (nokaut w drugiej rundzie) z Tai Tuivasa. Następnie w lipcu tego samego roku Siergiej Pawłowicz wysłał Derika do technicznego nokautu w pierwszej rundzie, a na początku tego roku Amerykanin po długiej serii ciosów Siergieja Spivaka odmówił kontynuowania walki. Wygląda na to, że niegdyś „burza” wagi ciężkiej powoli odchodzi na emeryturę. 

Derick Lewis kontra Mark Rogers

Marcosa Rogerio De Limy

Marcos Rogerio De Lima jest brazylijskim weteranem mieszanych sztuk walki. Obecnie ma serię dwóch zwycięstw z rzędu. W październiku ubiegłego roku udało mi się wygrać z Andriejem Orłowskim, aw kwietniu tego roku pokonałem na punkty Kostasa Acostę. Dwóch ostatnich przeciwników nie jest typem pięściarza, za jakiego uważa się Lewisa. Będziesz musiał stale pilnować uszu, ponieważ jeden niecelny cios potężnego Amerykanina może uśpić brazylijskiego wojownika. Niemniej jednak w tym meczu nominalny gość walki jest faworytem. Trzeba będzie spróbować uzasadnić ten status. 

Derick Lewis vs Marcos Rogerio De Lima fakty

  • Derek Lewis wygrywa przez KO - w ostatnich dwóch zwycięskich walkach Derek Lewis wygrał przez nokaut.

Prognoza walki

Marcos Rogerio De Lima nie jest już młody. Tak, ma większe doświadczenie niż Derrick Lewis, ale nie jest faktem, że będzie w stanie nieustannie unikać zamaszystych ciosów „czarnej bestii”. 

Wystarczy, że Derik trafi jeden raz, by wytrącić z równowagi wybitnego brazylijskiego zawodnika. Uważamy, że dla Amerykanina będzie to całkiem realne, dlatego postawimy na jego zwycięstwo w tej walce. 

Nasza prognoza - wygra Derrick Lewis. Mostbet ocenia to wydarzenie po kursie 2,75.

Komentarz 0