Amanda Ribas kontra Maisie Barber. Prognozowanie i obstawianie walki

Amanda Ribas, mistrzyni sztuk walki w wadze muszej, zmierzy się z Maisie Barber w gali Ultimate Fighting Championship (UFC) Fight Night w Jacksonville. Czy Brazylijczykowi uda się odnieść sukces 24 czerwca na Florydzie i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Amandy Ribas z Maisie Barber

Amanda Ryba

Amanda Ribas zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu dywizji. W ostatniej walce w marcu 2023 roku 29-letnia Brazylijka pokonała swoją rodaczkę Vivian Araujo (jednogłośną decyzją). Wcześniej jednak przegrała Kathleen Chookagyan (oddzielna decyzja) z USA. Ribas ma na koncie 11 zwycięstw (trzy przez nokaut) i trzy porażki. Amanda ma czarne pasy w judo i brazylijskim jiu-jitsu.

Amanda Ribas kontra Maisie Barber

Fryzjer Maisie

Maisie Barber zajmuje 11. miejsce w dywizji. The Future wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu. Wszystkie zostały uzyskane osobną decyzją sędziów. W marcu 2023 roku Amerykanka pokonała swoją rodaczkę Andreę Lee. 25-letnia Macy ma na swoim koncie 12 zwycięstw (5 przez nokaut) i dwie porażki. Posiada czarny pas w karate i fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Amanda Ribas kontra Maisie Barber fakty

  • Ribas wygrywa przez decyzję - Ribas ma pięć zwycięstw na punkty.

Prognoza walki

Analitycy bukmacherów uważają Ribasa za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Możesz się z nimi zgodzić. Latynoska jest wyraźnie silniejsza i bardziej doświadczona od swojej rywalki. Barber jest obiecującą wojowniczką, w przyszłości czeka ją wiele głośnych zwycięstw. Jednak tym razem Amanda zwycięży.

Nasza prognoza to zwycięstwo Ribasa po kursie 1,50 w Mostbet.

Komentarz 0