GamerLegion kontra Monte. BLAST.tv Prognoza meczu Paryż Major

GamerLegion zmierzy się z Monte 19 maja. Czy Ukraińcy awansują do półfinału? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat GamerLegion vs Monte

GamerLegion

GamerLegion zajmuje 22. miejsce w światowym rankingu. Mimo to drużyna świetnie radzi sobie w tych mistrzostwach. Jednak, uczciwie, zauważamy, że miała dużo szczęścia ze swoimi rywalami w turnieju. Podkreślamy, że w dwóch ostatnich spotkaniach zmierzyła się z Fnatic (16:11) i Apeksem (2:0).

GL ma obecnie najwyższy procent zwycięstw na mapach Overpass i Ancient, gdzie wynosi odpowiednio 92% i 80%. Jest prawdopodobne, że jedną z nich obiorą jako swój szczyt w nadchodzącej konfrontacji.

GamerLegion kontra Monte

Monte

Monte wspiął się już na 13. miejsce w światowych rankingach. Zespół wykazywał przyzwoite wyniki jeszcze przed tymi mistrzostwami, ale zwykle grał na scenie 2. poziomu. W drodze do ćwierćfinału miała poważniejsze i silniejsze przeciwniczki niż GamerLegion.

Ukraińcy przegrali w walce z Vitality (0:2), ale w spotkaniu z Natusem Vincere odnieśli sukces z wynikiem 2:0. Nawiasem mówiąc, na drugiej mapie, Nuke, Monte nie pozostawił żadnych szans żółto-czarnym i pokonał ich wynikiem 16:2. Ich najlepszą mapą pod względem statystyk jest Anubis, gdzie mają wskaźnik wygranych na poziomie 81%.

GamerLegion kontra Monte Fakty

  • Razem poniżej 2,5 map - ostatnie dwa mecze z udziałem Monte odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Monte pokazało się znacznie lepiej na poprzednim etapie i pewnie poradziło sobie z tym samym Natusem Vincere. GamerLegion miał dość łatwych przeciwników, więc uważamy, że osiągnęli swój limit w Majorze. Ukraińcy mają potencjał, więc proponujemy postawić na ich sukces. Nasza prognoza - wygrana Monte po kursie 1,60 w Mostbet.

Komentarz 0