Liquid kontra Tundra. Prognoza meczu Bali Major

Już 7 lipca będzie można obejrzeć ciekawy pojedynek pomiędzy Liquid a Tundrą. Kto znajdzie się w finale górnej drabinki? Nasi eksperci przygotowali prognozę, która pomoże określić stawki.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Liquid vs Tundra

Liquid

Jak się okazało, Liquid dobrze przygotowywali się do Bali Major i nadal cieszą fanów udanymi wynikami. W fazie grupowej zespół przeżywał trudności, ale ostatecznie poradził sobie bez porażki i awansował do play-off z pierwszego miejsca w tabeli grupy A.

Dadee "Liquid" spotkał się z PSG.LGD i tym razem ponownie doszło do trzeciej mapy, gdzie Liquid nie pozostawił żadnych szans przeciwnikowi, w pełni zrealizowawszy swój pomysł na wybór.

Liquid kontra Tundra

Tundra

Tundra od dłuższego czasu nie może odzyskać dawnej formy i na każdym turnieju przeżywa poważne problemy, ale tym razem drużyna przygotowywała się z przytupem. Obecny posiadacz egidy pokonał Blacklist i Shopifu Rebellion, a wszystkie inne walki zakończyły się remisem, co wystarczyło, by dostać się do górnej drabinki.

W pierwszym meczu play-off Tundra walczyła z BB Team, ponosząc suchą porażkę z wynikiem 0:2. Ale z powodu naruszenia zasad wsparcia BetBoom, zostali uznani za przegranych i Tundra awansowała do następnego etapu.

Fakty Liquid vs Tundra

  • 1. mapa: Wygrana Liquid - w pięciu meczach z rzędu Liquid wygrał na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Choć Tundra awansowała do kolejnego etapu dzięki technicznej porażce przeciwnika, to zdecydowanie nie warto oczekiwać, że zespół awansuje dalej w górnej drabince. Przed nami jeden z głównych pretendentów do zwycięstwa w turnieju w osobie Liquida, więc drużynie będzie oczywiście ciężko. "Liquid" są w świetnej formie i nie pozostawiają szans przeciwnikom na wygraną. Uważamy, że nie ma sensu ryzykować, ale lepiej postawić pewny zakład na zdecydowanego faworyta z minusowym handicapem.

Prognoza - Płynna wygrana z handicapem (-1,5) na 2,64 mapy w Mostbet.

Tundra nie wygląda na konkurencyjną drużynę w nadchodzącym meczu i trudno uwierzyć, że drużyna jest w stanie odebrać Liquidowi choć jedną kartę. Dlatego jako drugi zakład proponujemy wybrać sumę mniejszą.

Prognoza - łącznie poniżej 2,5 mapy 1,81.

Komentarz 0