Vila Nova kontra Vitoria. Prognoza na mecz o mistrzostwo Brazylii

Vila Nova nie przegrała w ostatnich trzech meczach. Czy Vitoria ma szansę przełamać tę passę w meczu o mistrzostwo Brazylii 11 lipca? Jakie są najlepsze zakłady na mecz?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Vila Nova - Vitoria

Vila Nova

W zeszłym roku Villa Nova spisywała się bardzo przeciętnie w brazylijskich mistrzostwach drugiej ligi, podczas gdy zespół ma wystarczająco dużo chęci i ambicji, aby przebić się do elitarnej ligi. Po 15 kolejkach obecnych mistrzostw podopieczne Claudine Oliveiry zanotowały dziewięć zwycięstw i cztery remisy, co odpowiada 31 punktom i piątej pozycji w tabeli. Obrona grała dobrze, tracąc średnio mniej niż jednego gola. W ostatnich czterech meczach gospodarze przegrali trzykrotnie i dopiero w pojedynku z Sampaio Correą świętowali sukces 2:1.

Wiktoria

Wards Leo Conde w zeszłym roku wrócił na pozycję w drugiej lidze brazylijskiej, co było niezłym prezentem na 124-lecie zespołu. Start nowych mistrzostw "Vitoria" jest udana i po 15 kolejkach zajmuje piąte miejsce. Lions of Barra mają na koncie dziewięć zwycięstw i remis, co daje 28 punktów i piąte miejsce w tabeli. Strata do dzisiejszego przeciwnika to tylko trzy punkty, co tylko doda motywacji zespołom. W ostatnim meczu "czerwono-czarni" przegrali z "Juventudem" (0:1). 

Vila Nova kontra Vitoria

Vila Nova vs Vitoria fakty

  • Dokładny wynik 1:0 - trzy z czterech ostatnich meczów Vila Nova miały taki wynik;
  • Vila Nova strzeli gola w pierwszej połowie - ten zakład był udany w czterech z ostatnich pięciu meczów między klubami;
  • „Vitoria” nie strzeli gola – Gwatemala nie strzeliła gola przeciwko Meksykanom w ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach.

Przewidywanie sum meczowych

Wierzymy, że dziś Villa Nova się zmobilizuje i zadowoli sukcesem - w drużynie jest wystarczająco dużo doświadczonych i technicznych zawodników, co ucieszy kibiców i pozwoli im zająć pierwsze miejsce. Ponadto nie możemy zapomnieć o podparciu podstawek.

Naszym typem jest zwycięstwo Villa Nova i stawiamy na nie za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 1,93.

Czekamy na lepką i twardą piłkę nożną tradycyjnie dla drugiej ligi Brazylii, w której zawodnicy większość czasu gry spędzą z dala od bramki. Co więcej, w ostatnich trzech bezpośrednich spotkaniach nie padły więcej niż dwie bramki.

Prognoza - łącznie poniżej 2,5 gola. W Mostbet opcja ta oferowana jest za 1,63.

Uważamy, że minimum ataków i okazji do zdobycia bramki nie przyniesie obfitości stałych fragmentów gry i łamania przepisów. Co więcej, w dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach sędziowie nie orzekli kary.

Prognoza - kara (nie). W Mostbet taką opcję znajdziemy już za 1,22.

Komentarz 0