Boreham kontra West Ham. Prognoza na mecz towarzyski

Boreham i West Ham rozegrają mecz towarzyski 10 lipca - wybraliśmy bezpieczny zakład w prognozie. Jak zagrają drużyny?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Boreham z West Ham

Boreham

Boreham reprezentuje National League, piąte co do wielkości mistrzostwo w Anglii. W zeszłym sezonie ekipie Luke'a Garrarda udało się przebić do playoffów, kończąc zasadniczą część mistrzostw na szóstym miejscu w tabeli. W klasie nie udało im się jednak poprawić - w półfinale "drewniana" drużyna przegrała z "Notts County". W ostatnim meczu towarzyskim Boreham zremisował bezbramkowo z Watfordem.

West Ham

West Ham miał dość mieszany sezon, który generalnie można uznać za udany ze względu na zwycięstwo w Lidze Konferencyjnej. Jednak Hammers szczerze ponieśli porażkę w mistrzostwach i ostatni segment spędzili na walce o przetrwanie, zajmując 14. miejsce w tabeli z czteropunktową przewagą nad zdegradowanym Leicester.

Boreham kontra West Ham

Fakty dotyczące meczu Boreham z West Hamem

  • Dokładny wynik 0:4 - dwa z ostatnich 10 zwycięstw West Hamu padły z takim wynikiem;
  • „West Ham” zdobędzie bramkę w drugiej połowie – ten zakład był skuteczny w ostatnich czterech meczach West Ham;
  • W pierwszej połowie więcej niż 1,5 gola - ten zakład był udany w dwóch z ostatnich trzech meczów Boreham.

Przewidywanie sum meczowych

West Ham przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna od pojedynku z Borehamem, w którym są niekwestionowanym faworytem. Oczywiście w pojedynku z takim przeciwnikiem „Młoty” będą dominować w każdej kombinacji i nie pozostaną bez strzelonych bramek. W tym samym czasie, w standardowym ataku lub kontrataku, gospodarze są w stanie odpowiedzieć celem zdobycia prestiżu.

Wierzymy, że mecz będzie owocny. Prognoza - łącznie ponad 3,5 gola. Taki zakład u bukmachera Mostbet oferowany jest ze współczynnikiem 2,15.

Komentarz 0