„Sporting” kontra „Genk”. Prognoza na mecz towarzyski

Sporting CP i Genk spotkają się w meczu towarzyskim 19 lipca - wybraliśmy bezpieczny zakład w prognozach. Jak zakończy się pojedynek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące „Sporting” vs „Genk”

"Sportowy"

Sporting w zeszłym sezonie na pewno przynajmniej spodziewał się powalczyć o bilet do kwalifikacji do Ligi Mistrzów, ale nie sprostał zadaniu. Lions zajęli czwarte miejsce, tracąc cztery punkty do trzeciej Bragi. Drużyna Rubena Amorima rozegrała już kilka meczów towarzyskich, w ostatnim z nich pokonała Maritimę 3:0.

"Genk"

„Genk” w zeszłym sezonie spisał się całkiem solidnie i miał wszelkie szanse na tytuł mistrza, ale w ostatnich minutach rundy finałowej spudłował z „Antwerpii” i stracił „złoto” na jego rzecz. Drużyna Woutera Wrankena rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu na początku lipca i ma za sobą już serię spotkań kontrolnych, z których ostatnie zremisowała 3:3 z Sylte Waregem.

„Sporting” kontra „Genk”

Fakty „Sporting” kontra „Genk”.

  • Dokładny wynik 2:1 - w ostatnich pięciu meczach Sportingu taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Sporting zdobędzie gola w każdej połowie - w ostatnich trzech meczach Sportingu ten zakład był udany;
  • Genk strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich sześciu meczach Genk taki typ się udał.

Przewidywanie sum meczowych

Sporting w ostatnich meczach towarzyskich wyglądał więcej niż godnie i strzelił siedem bramek przeciwko Maritimo i Estreli. Oczywiście "lwy" i dziś postawią na atak - "Genk" w obronie jest wyjątkowo wrażliwy. Jednocześnie Pitmani mają również wysokiej jakości linię ataku i dużo zdobywają punktów w meczach kontrolnych i regularnie, nawet dziś warto liczyć na ekstrawagancję punktową.

Wierzymy, że mecz będzie owocny. Prognoza - łącznie ponad trzy bramki. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 2,07.

Sporting w ostatnich spotkaniach prezentował się bardzo solidnie i pokazał, że udało mu się już dojść do formy. Genk z kolei dużo eksperymentuje i ma problemy w obronie, dużo gubi. W takiej sytuacji sensowne jest preferowanie Sportingu, który zresztą ma przewagę w klasie.

Zakład - Handicap azjatycki (-1) na Sporting. Taki zakład w Mostbet można postawić za 2,05.

Komentarz 0