Alaves kontra Eibar. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

Alaves w pierwszym meczu półfinałowym nie przegrało na wyjeździe z Eibarem. Czy 8 czerwca uda się jeszcze bardziej umiejętnie zagrać na własnym boisku i odnieść tak ważne zwycięstwo?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Alaves - Eibar

Alaves

Pod koniec sezonu w Segundzie Alaves zajął czwarte miejsce, tylko jeden punkt za Las Palmas, który zajął drugie miejsce i od razu awansował do Przykładu. Teraz „chwalebni” są zmuszeni przebić się przez baraże. W pierwszym meczu półfinałowym podopieczne Luisa Garcii Plaza nie przegrały z nadchodzącym przeciwnikiem na wyjeździe (1:1). Aby awansować do finału meczów przejściowych, trzeba wygrać u siebie.

Eibar

Pod koniec sezonu Eibar zwolnił i nie mógł bezpośrednio dostać się do Primera, zajmując piąte miejsce w tabeli. Teraz musimy rozegrać dodatkowe mecze, aby móc grać w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii. W pierwszej konfrontacji u siebie nie udało się pokonać nadchodzącego przeciwnika. W tym meczu była ogromna przewaga - 14 strzałów na bramkę przeciwnikowi 3 strzały na bramkę, ale szczęścia trochę zabrakło iw drugiej połowie z boiska została wyrzucona Arbilla, która nie potrafiła pomóc w rewanżu. 

Alaves kontra Eibar

Alaves vs Eibar fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - Alaves wygrało dwa ostatnie mecze z takim wynikiem;
  • Alaves strzeli gola w drugiej połowie - w trzech z ostatnich pięciu meczów Alaves strzelił gola po przerwie;
  • Eibar strzeli gola w drugiej połowie - Eibar strzelił gola po przerwie w dwóch z trzech ostatnich meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Alaves było w stanie odeprzeć atak Eibara. Teraz nadeszła jego kolej, by pójść na całość. Wierzymy, że rodzimy stadion i lokalni kibice poprowadzą drużynę do przodu i wygrają z rusznikarzami, którym daleko do idealnej formy. 

Naszym typem jest zwycięstwo Alaves przy kursie 2.30 w Mostbet.

Obie drużyny doskonale zdają sobie sprawę, że aby awansować do finału, trzeba wygrać, więc nie ma sensu pozostawać w defensywie i czekać, aż coś nagle dopisze i uda się kontratakować. 

Nasz typ przewiduje, że obie drużyny strzelą gola. Mostbet oferuje podjęcie takiego zdarzenia ze współczynnikiem 2,26.

Jak pisaliśmy powyżej, ostrożność nie będzie kryterium, na którym zespoły będą polegać. Tak, zarówno gospodarze, jak i goście będą grać z myślą o zdobyciu bramki, ale i tak to właśnie akcje ofensywne staną się kluczowym momentem meczu, co oznacza, że istnieje duże prawdopodobieństwo dużej liczby rzutów rożnych, co postawimy na. 

Zakład - suma ponad 9 rzutów rożnych za 1,75.

Komentarz 0