Arsenal kontra West Ham. Prognoza na mecz Premier League

W meczu o mistrzostwo Anglii 26 grudnia "Kanonierzy" zmierzą się z "żelazem". Jaki jest najlepszy zakład na Capital Derby?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Arsenalu z West Hamem

Arsenał

Arsenal po raz pierwszy od sezonu 2007/08 znalazł się na szczycie tabeli Premier League w Boże Narodzenie. Zespół zrobił to po fantastycznym początku sezonu przed mundialem w Katarze – na przestrzeni 14 kolejek londyński klub zanotował 12 zwycięstw i remis, co daje 37 punktów i prowadzenie w tabeli. Warto odnotować 33 zdobyte bramki, podczas gdy lider tracił średnio mniej niż jedną bramkę.

W ostatnich dwóch kolejkach Kanonierzy pokonali Chelsea (1:0) i Wolverhampton (2:0). Jednak ostatnie mecze towarzyskie i tylko jedno czyste konto na Emirates w tym sezonie martwią fanów, podobnie jak rosnąca lista kontuzji. Tomiyasu, Smith Rowe, Nelson, Jesus i Zinchenko, który ma kontuzję mięśniową, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

West Ham

Do przerwy na mundial w Katarze West Ham spadł w tabeli - zespół poniósł trzy porażki z rzędu. Trener jednak optymistycznie patrzy w przyszłość: „Będziemy gotowi i entuzjastycznie nastawieni”. Takie stwierdzenie zabrzmiało niepoważnie, bo drużyna nie wygrała na tej arenie od stycznia 2019 roku.

Na koncie podopiecznych Billy'ego McKinleya po 15 kolejkach są cztery zwycięstwa i dwa pokojowe wyniki, co odpowiada 14 punktom i 16 miejscu w tabeli. . Atak grał fatalnie, który różnił się tylko 12 razy. Zuma, Antonio, Scamacca, Cornet i Antonio, który ma kontuzję nogi, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Arsenal kontra West Ham

Fakty dotyczące meczu Arsenalu z West Hamem

  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków bramki padły w obu połowach;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z ostatnich 4 meczów Arsenalu;
  • Dokładny wynik 2:1 - gospodarze wygrali 4 z 5 ostatnich meczów.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że dziś nie należy spodziewać się niespodzianek - gospodarze będą w stanie przejąć kontrolę nad meczem, co ostatecznie przyniesie Kanonierom ważne zwycięstwo, ponieważ drużyna nie ma prawa popełnić błędu, który będzie ją drogo kosztował. Co więcej, biało-czerwoni wygrali 4 z ostatnich 5 bezpośrednich pojedynków.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1) dla Arsenalu i obstawiamy go za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,14.

Zakładamy, że w tym pojedynku czeka nas nie tylko obfitość ataków, ale także doskonała realizacja momentów. Ponadto oba kluby mają problemy w obronie, co ucieszy kibiców ekstrawagancją bramek.

Drugi zakład - suma powyżej 3 goli za 2,34.

Komentarz 0