Jon Jones kontra Cyril Gun. Zapowiedź walki

Jon Jones i Cyril Gan zmierzą się o wakujący tytuł wagi ciężkiej w walce wieczoru na gali Ultimate Fighting Championship (UFC) Fight Night 285 w Las Vegas. Kto zdobędzie pas mistrzowski 5 marca - Amerykanin czy Francuz i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Jon Jones vs Cyril Gun

Jona Jonesa

Jon Jones to były dwukrotny mistrz wagi półciężkiej UFC i najmłodszy mistrz w historii organizacji. 35-letni zawodnik mieszanych sztuk walki ma fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i preferuje techniki zapaśnicze w ośmiokącie.

Ze względu na swoją jedyną porażkę w karierze w MMA i 26 zwycięstw (dziesięć przez nokaut). Zwycięska passa trwa od 17 walk. Bones swoją ostatnią walkę stoczył trzy lata temu. W lutym 2020 roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał swojego rodaka Dominica Reyesa.

Jon Jones kontra Cyril Gun

Cyryl Gun

Cyril Gan zajmuje pierwsze miejsce w wadze ciężkiej. 32-letni Francuz zna się na sztuce boksu, zapasach w stylu dowolnym i Muay Thai. Bon Gamin występuje zawodowo od 2018 roku. Francuz ma na swoim koncie 11 zwycięstw (pięć przez nokaut) i jedną porażkę. W ostatniej walce we wrześniu 2022 roku pokonał Tai Tuivasę. Wcześniej jednak przegrał z Francisem Ngannou z Kamerunu.

Jon Jones kontra Cyril Gun fakty

  • Jones wygra przez nokaut - Jones ma na swoim koncie 10 zwycięstw przez nokaut.

Prognoza walki

Cyril Gan to utalentowany zawodnik, który ostatnio pokazał świetną formę. Jednak analitycy bukmacherscy uważają Jonesa za faworyta nadchodzącej walki. Możesz się z nimi zgodzić. Pochodzący z Rochester w stanie Nowy Jork musi znaleźć drogę do Victorii. Amerykanin jest niezłym mistrzem w zapasach, kickboxingu i jiu-jitsu. Trzyletnia nieobecność w treningu walki nie powinna wprowadzać w błąd fanów MMA. Jeśli Jones pokaże swoją klasę, zobaczymy, jak wygra przez nokaut.

Nasza prognoza - Jones wygra przez nokaut 4,70 z Mostbet.

Komentarz 0