Niemcy kontra Wielka Brytania. Prognoza na mecz EuroBasket

Po dwóch kolejkach w grupie C Niemcy i Wielka Brytania mają taką samą liczbę punktów. Jak zakończy się bezpośrednia konfrontacja rywali? Prognozy i kursy dadzą odpowiedź na to pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Niemiec z Wielką Brytanią

Niemcy

Niemcy zrobili pierwszy krok w kierunku awansu do play-off. W poprzednim meczu podopieczne Lisy Tomaidis pokonały Słowenię (66:62). Tym samym Bundesteamowi udało się wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Zespół ma jeden punkt przewagi nad Słowenią.

Warto zauważyć, że Niemcy prezentują się w tym turnieju całkiem nieźle. Na przykład w meczu otwarcia drużyna stawiała opór Francji (50:58).

Wielka Brytania

Wielka Brytania nie wyglądała ostatnio najlepiej. Przed EuroBasketem drużyna José Buquety przegrała kilka meczów towarzyskich. Wygrały jednak swój pierwszy mecz na turnieju, pokonując Słowenię (76:71).

W drugim meczu przeciwnikiem Wielkiej Brytanii była Francja. Nie można było walczyć z jedną z najlepszych drużyn w Europie. Brytyjczycy przegrali z wynikiem 57:63.

Niemcy kontra Wielka Brytania

Fakty Niemcy kontra Wielka Brytania

  • Niemcy łącznie ponad 64,5 punktu - Niemcy zdobyli ponad 64 punkty w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 33,5 punktu - w ostatnich trzech meczach Niemiec ten wynik nie przebił się.

Przewidywanie sum meczowych

Czekamy na spotkanie mniej więcej równych drużyn. Żaden z nich nie został zapamiętany z niczego szczególnego na turnieju, więc w konfrontacji twarzą w twarz szala może przechylić się w dowolnym kierunku. Możliwe, że mecz wygrają Niemcy. Może warto ryzykować.

Nasza prognoza to zwycięstwo Niemiec z kursem 2,27 w Mostbet.

W dwóch meczach Niemiec w tym turnieju w jednej z kwart nie padło więcej niż 26 punktów. Wydaje się, że coś podobnego wydarzy się w konfrontacji z Wielką Brytanią.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to mniej niż 26,5 pkt. W BC Fonbet taki zakład można postawić za 1,78.

Komentarz 0