Hiszpania kontra Belgia. Prognoza na mecz EuroBasket

25 czerwca Belgia i Hiszpania powalczą o tytuł najsilniejszej drużyny w Europie. Który z nich będzie w stanie wygrać? Prognozy i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Olimpia Milan - Virtus Bologna

Hiszpania

Hiszpanie nie rozpoczęli najlepiej występu na mistrzostwach Europy. Już w meczu otwarcia podopieczne Mendesa niespodziewanie przegrały z Łotwą (63:67). Jednak jak pokazały kolejne mecze, było to banalne zlekceważenie przeciwnika. W innych walkach Hiszpanie nie pozwolili sobie na coś takiego.

Wards Mendez dość pewnie opuścił grupę, aw ćwierćfinale nie pozostawił Niemcom szans (67:42). W półfinałowym pojedynku Hiszpanki poradziły sobie z Węgrami (69:60).

Belgia

Belgia pozostaje jedyną drużyną w turnieju, która pozostaje niepokonana. Co więcej, podopieczni Meziana pewnie wygrali większość swoich meczów. Na przykład pokonali Czechy różnicą 42 punktów.

W ćwierćfinale Belgia przegrała z Serbią. Zespół bałkański został pokonany z wynikiem 93:53. Następnie w półfinale podopieczne Méziane pokonały Francję (67:63).

Hiszpania kontra Belgia

Fakty Hiszpania vs Belgia

  • Hiszpania łącznie ponad 65,5 punktu – drużyna Mendesa zdobyła ponad 65 punktów w 4 z ostatnich 5 meczów;
  • Pierwsza kwarta: Łącznie mniej niż 33,5 punktu – 3 z ostatnich 4 meczów Belgii nie przekroczyły tej granicy.

Przewidywanie sum meczowych

Belgia zasłużyła na ten tytuł mistrzowski. Totemy Meziana demonstrują naprawdę znakomitą grę. Usunęli ze swojej drogi aktualnego mistrza Europy, a także jedną z najlepszych drużyn na kontynencie. Wierzymy, że Belgowie nie będą mieli problemów z Hiszpanią.

Nasza prognoza - Belgia z handicapem (-2) punktów za 1,75 w Mostbet.

Obie drużyny prezentują świetną grę ofensywną. Na przykład ta sama Belgia naszkicowała 93 punkty dla Serbów. Hiszpania też ma dobry wybór napastników, więc przeciwnicy muszą przebić się przez barierę 132,5 punktu.

Prognoza - łącznie ponad 132,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Biorąc pod uwagę sposób gry rywali, wierzymy, że w jednej z kwart padnie więcej niż 40 punktów. Stało się tak w konfrontacji między Belgią a Francją. Spodziewamy się, że w meczu z Hiszpanią zobaczymy coś podobnego.

Prognoza - suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 39,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,89.

Komentarz 0