Francja kontra Czarnogóra. Prognoza na mecz EuroBasket

Czarnogóra nie pokonała Francji od 2011 roku. Czy bałkańska drużyna będzie w stanie zaprezentować się lepiej w meczu 22 czerwca? Prognozy i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Francja - Czarnogóra

Francja

Francja dobrze radzi sobie w EuroBasket. Trójkolorowi nie przegrali jeszcze ani jednego meczu. W swoich meczach, które rozegrały w grupie, pokonały Niemcy (58:50), Wielką Brytanię (63:57) i Słowenię (73:68). Dzięki tym sukcesom Francuzi zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli bezpośrednią przepustkę do ćwierćfinału.

Z Francji chciałbym wymienić Sarę Michel. 34-letni koszykarz jest uważany za jednego z ważnych graczy w taktycznych planach Jeana Tupana. Na przykład w ostatnim meczu ze Słowenią zdobyła 14 punktów.

Czarnogóra

W obecnym turnieju Czarnogóra przegrała tylko jeden mecz. Na etapie fazy grupowej Bałkany przegrały z Hiszpanią (57:78), ale nie jest to zaskakujące, bo to jedna z czołowych drużyn.

W grupie Czarnogóra spotkała się też z Grecją i Łotwą, ale z nimi nie miała problemów. Już w ⅛ finale Bałkany pokonały Włochy, pokonując je wynikiem 63:49.

Francja kontra Czarnogóra

Fakty Francja vs Czarnogóra

  • Francja łącznie ponad 72,5 punktu - Francuzi zdobyli ponad 72 punkty w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 33,5 punktu - w 3 z ostatnich 4 meczów Czarnogóry ten wynik nie przebił się.

Przewidywanie sum meczowych

Na etapie fazy grupowej Francja nie rozbiła rywali. W żadnym z meczów nie wygrała różnicą większą niż osiem punktów. Jest mało prawdopodobne, aby w konfrontacji z Czarnogórą coś się znacząco zmieniło. Wierzymy, że Bałkany zdecydowanie zmierzą się z faworytem.

Nasza prognoza - Czarnogóra z handicapem (+11,5) pkt. na 1,82 w Mostbet.

Francja ma dobrą obronę. W poprzednich trzech meczach turnieju drużyna nie straciła więcej niż 68 punktów. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że mecz z Czarnogórą okaże się oddolny.

Prognoza - łącznie poniżej 133,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,76.

Podczas EuroBasket Jovanovic demonstruje produktywną grę. W 2 z 3 meczy zdobyła więcej niż dziesięć punktów. Spodziewamy się, że Milica zagra w podobnym stylu w ćwierćfinale.

Prognoza - Milica Jovanovic: łącznie ponad 10,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,79.

Komentarz 0