Bayern kontra Anadolu Efes. Prognozy na mecz Euroligi

Prognozy i zakłady na Bayern vs Anadolu Efes, statystyki, kursy. 3 listopada. Kiedy niemiecka drużyna wygra pierwsze zwycięstwo?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Bayernu vs Anadolu Efes

Bayern

Bayern jest jedyną drużyną w Eurolidze, która nie odniosła w tym sezonie ani jednego zwycięstwa. Przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego nikt się tego nie spodziewał. Mimo to w zeszłym sezonie Niemcy prezentowali się całkiem nieźle, a nawet dostali bilet do play-offów.

Jedynym „udanym” meczem Bayernu była konfrontacja u siebie z Olympiakosem. Totemy Trinchieri mogli nawet wygrać, ale mieli trochę pecha. Niemiecka drużyna przegrała z Grekami wynikiem 81:83.

Anadolu Efes

Obecny mistrz Euroligi nie imponuje jeszcze swoimi poczynaniami. W tym sezonie Anadolu Efes odniósł tylko dwa zwycięstwa. Z tego powodu drużyna ze Stambułu zajmuje obecnie 11. miejsce.

Jedyny wyjazdowy mecz "Anadolu Efes" rozegrał z "Monako". Nie udało się jednak wygrać tego spotkania. W dogrywce Turcy przegrali z Monakami z wynikiem 92:95. Resztę meczów drużyna rozegrała u siebie.

Bayern kontra Anadolu Efes

Bayern vs Anadolu Efes fakty

  • Łącznie Bayernu poniżej 75,5 punktu - Niemcy zdobywają średnio 70 punktów w Eurolidze;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 39,5 punktu - 3 z ostatnich 5 meczów Bayernu nie osiągnęło tego poziomu.

Przewidywanie sum w grze

Bayern to jedna z najnudniejszych drużyn w lidze. Średnio w tym sezonie Niemcy zdobywają 70 punktów na mecz. Przy takim występie chyba nie należy liczyć na to, że spotkanie okaże się produktywne. Wątpimy, by gospodarze zdołali otworzyć reduty obronne Anadolu Efes.

Nasza prognoza - łącznie mniej niż 158,5 punktu przy współczynniku 1,77 w Mostbet.

Bayern przegrał 4 z ostatnich 5 meczów. Wygląda na to, że Niemcy naprawdę popadli w głęboki kryzys. Jest mało prawdopodobne, że Niemcy zdołają się z niego wydostać w konfrontacji z Turkami.

Druga prognoza to Anadolu Efes z handicapem (-3) punktów za 1,64.

Komentarz 0