Espanyol kontra Girona. Przewidywanie meczu Primera

W meczu o mistrzostwo Hiszpanii 7 stycznia „papugi” zmierzą się z „Girondinami”. Czego można się spodziewać po grze i jaki jest najlepszy zakład na ten pojedynek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Espanyol - Girona

Espanyol

Espanyol utrzymał się przed spadkiem przez kolejny tydzień, grając drugi remis z rzędu. Warto zaznaczyć, że tym razem drużyna ucieszyła kibiców i odebrała Barcelonie punkty turniejowe (1:1). Diego Martinez pochwalił "chłód" i nieposłuszeństwo swojego zespołu, co zakończyło siedem meczów na świecie w obecnych mistrzostwach.

Jednak seria meczów bez porażki gospodarzy wydłużyła się do sześciu meczów. Do tego nie zachęca postawa zespołu w obronie, który traci niedopuszczalną ilość.

Gomez, Gori, Pedrosa, Koleosho i Lozano, który ma kontuzję kolana, nie będą mogli dzisiaj zagrać.

Girona

Girona jest teraz w dobrej formie i cieszy się jedną z najdłuższych serii bez porażki w najwyższej klasie rozgrywkowej w ostatnim półwieczu. Szef Girony, Michel, powiedział, że jego drużyna pokazała „najlepsze i najgorsze” w zremisowanym u siebie 2: 2 meczu z Rayo Vallecano.

Ponadto zespół ma jeden z najgorszych nawyków w tym sezonie – pierwsze przegrywanie. Goście zrobili to więcej niż jakikolwiek inny klub La Liga, z 11 pierwszymi strzałami poza bramkę i 4 razy w ciągu pierwszych 15 minut gry. 17 punktów i 12. pozycja przed tą walką dają nadzieję gościom.

Kebe, Reinier, Juanpe i Hernandez, który ma kontuzję mięśniową, nie będą mogli wyjść na boisko.

Espanyol kontra Girona

Mecz Espanyol - Girona

• Dokładny wynik 2:1 - 2 z ostatnich 4 pojedynków bezpośrednich zakończyły się zwycięstwem gospodarzy;
  • Rzuty rożne: łącznie poniżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z 5 ostatnich meczów Espanyolu;
  • Gole w obu połowach - tak - w 2 z ostatnich 4 meczów bezpośrednich bramki padły w obu połowach.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu stajemy po stronie gospodarzy, którzy nabierają rozpędu, a jednocześnie wyglądają na bardzo pewnych siebie w ostatnim pojedynku z rodakami. Ponadto Katalończycy dysponują wystarczającą liczbą technicznych i doświadczonych zawodników, którzy są w stanie zadecydować o wyniku spotkania. Podejmijmy ryzyko i postawmy na zwycięstwo dzięki wsparciu trybun i ogromnej motywacji.

Naszym typem jest zwycięstwo Espanyolu i stawiamy na nie za pośrednictwem linii Mostbet ze współczynnikiem 2,35.

Zakładamy, że gra będzie gorąca, podczas gdy obrona przeciwników pozwala na zbyt wiele przy własnym posiadaniu. Sądzimy, że ten pojedynek nie będzie wyjątkiem i zadowoli obfitością ataków i okazji strzeleckich.

Drugi zakład - suma powyżej 2,5 gola za 2,11.