FTW vs Endpoint. Prognoza dla meczu ESL Challenger

Prognozuj i obstawiaj FTW vs Endpoint. 29 listopada. Który z przeciwników może spodziewać się zwycięstwa?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące FTW vs Endpoint

FTW

FTW zajmuje 72 miejsce w światowych rankingach. Zespół występuje na scenie trzeciego poziomu od dłuższego czasu, ale nie poczynił żadnych postępów. W jego składzie czasami zachodzą zmiany, które nie prowadzą do pożądanych rezultatów. Ostatnia wymiana miała miejsce w połowie września.

Podkreślamy, że w ostatnim tygodniu Portugalczycy aktywnie rozgrywali oficjalne mecze. Przegrali z SAW (1:2), ale później rozprawili się z Casem (2:0) i zemścili się na rodakach z wynikiem 2:1. Warto wspomnieć, że zespół ma ponad 65% winrate tylko na Dust2.

FTW vs Endpoint

Endpoint

Endpoint znajdują się na 52. linii światowego rankingu. Wcześniej zespołowi udało się pokazać dobre wyniki na poziomie 2, ale nie byli w stanie wyjść na długą serię zwycięstw. Mimo to w trzech poprzednich spotkaniach drużyna świętowała zwycięstwo.

Z wynikiem 2:0 poradził sobie z eSubą (2:1), MASONIC (2:0) i Arctic Raptors. Najpotężniejszą kartą w europejskim miksie jest Ancient, gdzie ma dokładnie 77% współczynnik wygranych. Z dużym prawdopodobieństwem spróbuje zabrać ją swoim szczytem.

FTW a fakty dotyczące punktów końcowych

  • Łącznie poniżej 2,5 map: ostatnie dwa mecze z udziałem Endpoint odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Endpoint są obecnie w dobrej formie i mają za sobą serię trzech zwycięstw, dlatego naszym zdaniem zasługują na miano faworytów w nadchodzącej konfrontacji. FTW dopiero niedawno zaczęło odnosić zwycięstwa, a wcześniej nawet na scenie 3 poziomu wyglądało przeciętnie. Na tej podstawie sugerujemy odniesienie „suchego” zwycięstwa dla Endpoint. Nasza prognoza - Endpoint wygrana z handicapem (-1.5) na kartach za 2.15 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0