Siergiej Pawłowicz kontra Curtis Blaydes. Zapowiedź walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej Siergiej Pawłowicz zmierzy się z Curtisem Bladesem na gali Ultimate Fighting Championship (UFC) Fight Night 222 w Las Vegas. Czy Rosjaninowi uda się 23 kwietnia pokonać Amerykanina i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Siergieja Pawłowicza z Curtisem Bladesem

Siergiej Pawłowicz

Siergiej Pawłowicz jest mistrzem Rosji, Europy i świata w walce uniwersalnej, a także mistrzem FNG. 30-letni mieszkaniec obwodu rostowskiego zajmuje trzecie miejsce w rankingu dywizji. Ma na swoim koncie 17 zwycięstw (14 przez nokaut) i jedną porażkę, co miało miejsce w jego debiutanckiej walce w awansie w listopadzie 2018 roku. Wtedy Rosjanin przegrał z Alistairem Overeemem z Holandii. Następnie Pawłowicz odniósł pięć zwycięstw z rzędu. W ostatniej walce pokonał Tai Tuivasa z Australii.

Siergiej Pawłowicz kontra Curtis Blaydes

Curtis Blades

Curtis Blades zajmuje czwarte miejsce w rankingu dywizji. Przed przejściem na mieszane sztuki walki 32-letni Amerykanin uprawiał boks i zapasy. Razora śmiało można nazwać ligowym weteranem Dana White'a. Zawodnik z Chicago został pokonany przez Francisa Ngannou z Kamerunu w swoim debiucie w UFC w kwietniu 2016 roku. Blades ma na swoim koncie 17 zwycięstw (11 przez KO) i trzy porażki. W ostatniej walce pokonał Anglika Toma Aspinalla (TKO).

Fakty dotyczące Siergieja Pawłowicza i Curtisa Bladesa

  • Pawłowicz wygra przez nokaut - Ze względu na 14 zwycięstw Pawłowicza przez nokaut.

Prognoza walki

Analitykom bukmacherów trudno było wskazać faworyta nadchodzącej walki. Ich zdaniem Ostrza będą miały bardzo niewielką przewagę. Warto się z nimi zgodzić. Obaj wojownicy mają generalnie taką samą siłę i każdy z nich może wygrać. W takiej sytuacji warto postawić na sposób na wygraną. Pavlovich i Blades mają razem 25 zwycięstw przez nokaut. Wszystko wskazuje na to, że tym razem bitwa nie będzie przebiegać na całej długości. Nie zapominaj też, że zawodnicy wagi ciężkiej dość często doznają nokautów.

Nasza prognoza to nokaut Pavlovicha za 2.38 z Mostbet.

Komentarz 0