Glover Teixeira kontra Jamal Hill. Prognoza walki UFC

Mistrz sztuk walki w wadze półciężkiej Glover Teichera zmierzy się z Jamalem Hillem w walce wieczoru gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Kto zdobędzie wakujący pas mistrzowski 22 stycznia i jakie stawki wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Glover Teixeira z Jamalem Hillem

Glover Teixeira

Glover Teixeira to były mistrz wagi półciężkiej Ultimate Fighting Championship (UFC). 43-letni Brazylijczyk zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu dywizji. Teixeira został pokonany w swojej ostatniej walce, kiedy przegrał 12 czerwca z Czechem Jiri Prochazką (poddanie). Jednak wcześniej było sześć zwycięstw z rzędu. A dorobek Brazylijczyka to 33 zwycięstwa (17 przez nokaut) i osiem porażek. 

Glover Teixeira kontra Jamal Hill

Jamal Hill

Jamal Hill zaczął startować w MMA na poziomie zawodowym w 2017 roku. Ma na swoim koncie 11 zwycięstw i jedną porażkę. 31-letni Amerykanin wygrał trzy z ostatnich trzech pojedynków. Hill pokonał przez techniczny nokaut Australijczyka Jimmy'ego Roota , a także Brazylijczyków Johnny'ego Walkera i Thiago Santosa . Pochodzący z Chicago zajmuje siódme miejsce w rankingu dywizji.   

Glover Teixeira vs Jamal Hill fakty

  • Hill wygrywa przez nokaut - Hill ma na swoim koncie siedem zwycięstw przez nokaut w swojej karierze.

Prognoza walki

Analitykom bukmacherów trudno było wskazać wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Jednak eksperci uważają, że Hill będzie miał niewielką przewagę. Amerykanin jest o 12 lat młodszy od swojego rywala. Oczywiście Hill ma bardziej imponujące doświadczenie, ale wiek może nie pozwolić mu na wykorzystanie przewagi. Jeśli Taishera nie jest w stanie sprowadzić walki do parteru, Jamal jest w stanie doprowadzić walkę do zwycięstwa.

Nasza prognoza to zwycięstwo Hilla za 1,79 z Mostbet.

Komentarz 0