Daejeon Korail kontra Gimcheon Sangmu. Prognoza na mecz Pucharu Korei Południowej

W ramach 1/32 finału Pucharu Korei Południowej, 30 marca odbędzie się pojedynek pomiędzy Daejeon Korail i Kimcheon Sangmu. Jak zakończy się gra i jaki zakład wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Daejeon Korail z Gimcheon Sangmu

Daejeon Korail

Daejeon Korail gra w K League 3. Rozpoczęcie sezonu w mistrzostwach przez drużynę nie można nazwać udanym. W trzech kolejkach drużyna zdobyła zaledwie trzy punkty i zajęła dziesiąte miejsce w tabeli.

W Pucharze Korei Południowej Daejeon Korail wystartował w 1/64 finału od minimalnego zwycięstwa nad stolicą Seoul United (1:0).

Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu rok temu grał w głównej lidze piłkarskiej kraju. Drużyna nie przetrwała jednak w K League-1 i obecnie gra w drugiej lidze.

Rozpoczęcie sezonu w K League-2 okazało się udane. W dwóch rundach „Gimcheon Sangmu” zdobył maksymalną liczbę punktów. Jednak w ramach trzeciej rundy nastąpiła wyjazdowa porażka z Busan Ai Park (1:3).

Daejeon Korail kontra Gimcheon Sangmu

Daejeon Korail vs Gimcheon Sangmu fakty

  • Bez bramek w obu połowach - w dwóch bezpośrednich pojedynkach drużyny nie zdobyły gola w każdej połowie;
  • 1. połowa: remis - ten zakład był udany w czterech z pięciu poprzednich meczów gospodarzy;
  • Dokładny wynik 1-3 - taki wynik został zanotowany w dwóch z ostatnich sześciu meczów wyjazdowych

Przewidywanie sum meczowych

Rok temu Gimcheon Sangmu grał w K League-1 i dość pomyślnie wystartował w drugiej najważniejszej lidze z zamiarem powrotu do wyższej ligi południowokoreańskiego futbolu. Wiadomo, że po stronie gości dzisiaj będzie wymierna przewaga w klasie, która może być kluczowym momentem.

Nasza prognoza to zwycięstwo "Gimcheon Sangmu" z piłką z handicapem (-1) przy współczynniku 1,55 w Mostbet.

Wybierając zakład na sumę, zaczynamy od faworyta. W czterech z pięciu poprzednich meczów gości padły więcej niż dwie bramki, czego spodziewamy się dzisiaj w pucharowej konfrontacji.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 1,64.

Komentarz 0