Urugwaj kontra Korea Południowa. Prognoza na mecz mistrzostw świata

Prognozy i zakłady na Urugwaj - Korea Południowa, statystyki, kursy. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu Urugwaj przegrał z Koreą Południową, ale to, czy Azjatyckie Tygrysy cię zaskoczą 24 listopada, jest odpowiedzią w prognozie. Jak potoczy się mecz?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Urugwaju z Koreą Południową

Urugwaj

Reprezentacja Urugwaju miała wszelkie szanse, by przelecieć obok mundialu w Katarze. W połowie turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata „niebiańscy olimpijczycy” szczerze mówiąc upadli, przegrywając kilka meczów z rzędu i wypadając ze strefy bezpośrednich kwalifikacji do mistrzostw świata. Musiałem podjąć dość bolesną decyzję - zwolnić Oscara Tabaresa.

Zastąpił go Diego Alonso, któremu nie zostało zbyt wiele czasu na naprawienie sytuacji. Jednak nowy mentor znalazł wyjście z bardzo trudnej sytuacji. Urugwaj zajął trzecie miejsce w południowoamerykańskich eliminacjach, kwalifikujących się do mistrzostw świata. W przeddzień rozpoczęcia mistrzostw świata Sky Olympians pokonali Kanadę 2:0.

Korea Południowa

Reprezentacja Korei Południowej, w przeciwieństwie do swojego dzisiejszego przeciwnika, dość gładko zakwalifikowała się do mistrzostw świata. Drużyna Paulo Bento w selekcji znalazła się w tej samej grupie z Iranem, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Irakiem, Syrią i Libanem, gdzie została uznana za głównego pretendenta do zwycięstwa. Jednak Asian Tigers nie wygrali grupy, zajmując drugie miejsce za Iranem.

Ostatnia różnica wynosiła tylko dwa punkty. Powodem tego jest rewelacyjna porażka 0:1 ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w ostatniej rundzie, pierwszej w eliminacjach Korei Południowej. Jednak w tym samym czasie trzecie ZEA straciło aż 11 punktów, więc generalnie ta porażka nie odbiła się zbytnio na drużynie. Przed rozpoczęciem mundialu południowokoreańska drużyna rozegrała towarzyski mecz z Islandią, w którym wygrała u siebie 1:0.

Urugwaj kontra Korea Południowa

Fakty Urugwaj vs Korea Południowa

  • Dokładny wynik 2:1 - takim wynikiem zakończyły się dwa z trzech ostatnich meczów pomiędzy reprezentacjami;
  • Urugwaj strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich trzech meczach pomiędzy reprezentacjami narodowymi taki zakład się powiódł;
  • Korea Południowa strzeli gola w pierwszej połowie - w ostatnich trzech meczach Korea Południowa strzeliła gola w pierwszej połowie.

Przewidywanie sum meczowych

Faworytem walki jest reprezentacja Urugwaju – „niebiańscy olimpijczycy” mają wymierną przewagę w doborze zawodników nad przeciwnikiem. Ponadto Urugwajczycy są w doskonałej formie, ponieśli tylko jedną porażkę w ciągu ostatniego roku, zespół jest dobrze rozegrany i wyraźnie będzie nastawiony na zwycięstwo. Biorąc pod uwagę możliwą nieobecność Son Heung Min, szanse „azjatyckich tygrysów” stają się jeszcze bardziej nieuchwytne, sensowne jest preferowanie faworyta.

Uważamy, że nominalni goście nie mają szans. Prognoza - zwycięstwo Urugwaju. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,77.

Reprezentacja Urugwaju dysponuje bardzo mocną linią ataku, na którą zapewne postawią w walce o trzy punkty. Obrona Korei Południowej raczej nie poradzi sobie z taką presją i prawie niemożliwe będzie, aby pozostała sucha. Jednocześnie Azjatyckie Tygrysy świetnie grają w kontratakach, w takim meczu warto liczyć na bramki obu przeciwników.

Naszym drugim zakładem będzie zdobycie gola. Taki zakład w Mostbet można postawić za 2,19.

Komentarz 0