Irlandia kontra Francja. Prognoza na mecz eliminacji Euro 2024

Francja nie przegrała z Irlandią od 1981 roku. Czego spodziewać się po spotkaniu 27 marca w ramach eliminacji do Euro 2024? Jakie są najlepsze zakłady na pojedynek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Irlandia vs Francja

Irlandia

Młoda irlandzka drużyna pokonała Łotwę 3:2 w środę wieczorem. W tym towarzyskim meczu strzelił gola 18-letni Evan Ferguson, który swój pierwszy start zaliczył golem, a reprezentacja wygrała po raz pierwszy od października 2021 roku.

Teraz „zieleni chłopcy” rozpoczynają eliminacje do Mistrzostw Europy przeciwko Światowi Wicemistrzowie Pucharu Francji i drużyna, której nie pokonali od października 1981 roku – na długo przed narodzinami Fergusona. Z takim przeciwnikiem nie będzie łatwo odnieść sukces, ponieważ gospodarze stracili co najmniej dwie bramki w ostatnich trzech meczach u siebie, co zmusi zespół do wzmocnienia obrony.

Francja

Francja dobrze wystartowała w nowych eliminacjach do Euro 2024, pokonując w piątek Holandię 4:0. Po tym, jak Kylian Mbappe został kapitanem drużyny, menedżer Didier Deschamps powiedział: „To wspaniały powrót, nawet jeśli holenderska drużyna miała kilka problemów”.

Deschamps podkreślił również, że „nie mieliśmy zbyt wiele czasu na regenerację” przed ich starciem z Irlandią. I ma dobry powód, by być ostrożnym, ponieważ The Blues nie wygrali żadnego z ostatnich trzech meczów wyjazdowych. Jednak goście ani razu nie stracili bramki w poprzednich trzech meczach na Szmaragdowej Wyspie.

Irlandia kontra Francja

Fakty Irlandia kontra Francja

  • Dokładny wynik 0-2 - cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków wygrali Francuzi;
  • Rzuty rożne: Poniżej 9,5 - ta opcja zakładu została rozegrana w 3 z 5 ostatnich spotkań w Irlandii.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu jesteśmy po stronie gości - Francja jest w świetnej formie, grając z Irlandią całkiem nieźle. Dodatkowo pod względem składu i doświadczenia zawodniczek Błękitni przodują przede wszystkim w grupie, co równie dobrze może przynieść pewny sukces i pozycję lidera po dwóch kolejkach.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1,5) dla Francji i obstawiamy go za pośrednictwem linii bukmacherskiej Mostbet ze współczynnikiem 2,45.

Zakładamy, że gospodarze zagrają w obronie możliwie ostrożnie, podobnie jak wicemistrz świata. Ponadto w pięciu z ostatnich sześciu meczów bezpośrednich nie padły więcej niż dwie bramki.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,89.

Komentarz 0